הלם!! משיק זוגיות חדשה!? זאת החברה החדשה של לירן לוי מ"חתונה ממבט ראשון"

זוכרים את שירי ולירן מ"חתונה ממבט ראשון" – הזוג שכבש את המסך נפרדו וחזרו ואז נפרדו וחזרו שוב פעם – עכשיו ללירן יש חברה חדשה?! כל הפרטים בכתבה המלאה

אז מה באמת קורה בחדרי חדרים אצל פליט הראליטי לירן לוי? האם הוא השיק זוגיות חדשה מתחת לרדאר? את הזוגיות הסבוכה שבין שירי ללין כולנו זוכרים מהמרקע הטלווזיוני בתכנית "חתונה ממבט ראשון", באותה התכנית תפקד לוי כבעל המושלם לשירי, ונדמה כי דווקא הזוג שחווה את מערכת היחסים הסבוכה והקשוחה ביותר על גבי הטלוויזיה, הצליח לשמר את הזוגיות גם לחיים האמיתיים. אלא שבמהלך השבוע העלה לוי תמונה שהצליחה דווקא להרים מספר גבות, עם מי בילה את הערב שלו עם נשנושים טעימים ואלכוהול מפנק?

את התמונה המצורפת לכתבה הנוכחית, פירסם לוי בסטורי שלו באינסטגרם, בתמונה המדוברת ניתן להבחין ב-2 כוסות של אלכוהול ונשנשונים בצד, לצד ארוחת ערב במרפסת של הבית החדשה שלו, במושב צרופה אותו הציג לוי בתכנית "חתונה ממבט ראשון".

השמועות ברשת רצו כמו אש בשדה קוצים, לפי השמועה האחרונה בילה לוי את הלילה האחרון עם בת זוגתו החדשה, לאחר שהוא ושירי נפרדו בחודש יוני 2020, לאחר זוגיות של כמעט שנתיים. אלא שלאחר בירור קצר, הובהר לנו כי מדובר בכלל בבילוי משותף של לוי עם חבר קרוב ולא עם בת זוג חדשה.. נראה לנו ששירי יכולה להחזיר את הנשימה ולהסדיר את הדופק, האקס המיתולוגי שלה, לירן לוי, עדיין רווק… לפחות נכון לכתיבת שורות אלו.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן