"אנחנו חרמניות" – לינור וקארין רוצות ש"האח הגדול" יכניס כבר את הגברים החדשים לבית

איזה קטעים האח הגדול לא משדר לכם? ומה באמת קורה בערוץ 26 ברגעים שבהם משדרים לכם תמונות של הבריכה? מסתבר שביום שבת האחרון נצפו לינור וקארין משוחחות בחצר הבית על כניסת הדיירים השנייה שצפויה להתקיים לפי הערכות בסוף החודש הנוכחי אלא שתוכן השיחה הציג את לינור ואת קארין כדיירות שזקוקות מאוד לדמות של גבר וסקס. האם האח הגדול אכן יקשיב ויגשמים את תפילתן?

לינור סביניק וקארין עליה – דיירות "האח הגדול" סיפרו כמה הן חרמניות אחרי 44 ימים בלי סקס. הבנות סיפרו כמה משעמם להן וכמה הן מחכות לכניסת הדיירים החדשים שתתרחש בסוף החוגש הקרוב. במהלך השיחה שוחחו הבנות על גברים ומה שבניהם, ואף הגיעו להסכמה מה יקרה אם יכנס גבר אחד ששתיהן רוצות אותו.

כך אמרה קארין ללינור במהלך השיחה שצולמה והפכה לויראלית: "נראה לך שכל הבית יהיה זוגות, מה זה קייטנה? תיבת נוח?" – לינור הוסיפה: "בואי נעשה הסכם, עם יכנס מישהו שווה אחו-שרמוטה, ואת תרצי ואני ארצה, אני אשאר עם רמי, בכיף…"

קארין הגיבה ואמרה: "את אומרת משפטים, אלוהים, חייב לעשות צנזורה בחלק מהמשפטים שהיא אומרת", "חייבים לעשות צנזורה ל-90 אחוז מהמשפטים שאת אומרת, תדעי לך". עוד אמרה לינוק לקארין במהלך הסרטון: "הפעם האח יכניס לנו 2 גברים כי אני כבר לא יכולה יותר, בן אדם צריך לאכול"… צפו בסרטון המלא ללא צנזורה:

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן