מצפצפת על החוק: צפו בדניאל גרינברג מפרה את הנחיות הסגר

הקורונה לא פוסחת על אף אדם ולא מבדילה בין סלבס ומפורסמים ובין האדם הקטן והפשוט- אבל נדמה שאת דניאל גרינברג הנתון הזה לא ממש מעניין. דווקא בתקופה זו שבה אנו נדרשים לשמור על ריחוק חברתי, ובשיאו של הגל השלישי לקורונה, דניאל גרינברג עושה בדיוק ההפך ומוכיחה לכולנו שבכל מה שנוגע לקורונה- כנראה שיש הנחות סלבס.

דניאל גרינברג, אשתו הנוכחית של אייל גולן התפרסמה עם השתתפותה בעונה התשיעית של תכנית הראליטי "האח הגדול" המשודרת ברשת 13, ולאחר מכן ב"גולסטאריות 2", בהוט בידור ישראלי. אם כל הטוב הזה לא מספיק לכם, למעלה משנתיים אחרי שגרינברג כיכבה בבית האח הגדול, היא צפויה לחזור אליו לביקור נוסף בעונה הנוכחית, במהלך כניסת הדיירים השנייה. כאמור, אשתו של אייל גולן ואם בתו צפויה להיכנס כדיירת מן המניין לעונה הנוכחית לקראת סוף החודש.

בסרטון המדובר, ניתן להבחין בגרינברג מפירה לכאורה את הסגר הנוכחי ואת ההוראה לפיה אסור לשהות בבתים של אחרים, כאשר היא חוגגת עם חברים בדירה ברמת גן. מהסרטון המדובר ניתן להבחין בקלות כי הנחיות משרד הבריאות לא נשמרו שם – אין מסיכות, אין שמירת מרחק, והפרה אחת גדולה של ההנחיות הברורות.

דווקא בימים מורכבים אלו סלבס וידוענים אמורים לשמש לציבור כדוגמא וחבל שגרינברג בוחרת לעשות בדיוק את ההפך. צפו בסרטון המלא

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן