כבר לא רווק: עומר ברזני מ"המירוץ למיליון" חושף את החברה החדשה

את עומר ברזני, כוכב "המירוץ למיליון" כולנו כבר מכירים על המרקע הטלוויזיוני, ברזני שהצליח לשמור עד כה בסתר את בת זוגתו החדשה חושף אותה בסוף השבוע האחרון, עכשיו זה כבר רשמי! כל הפרטים על הזוגיות החדשה שמשיק ברזני, בכתבה הבאה.

ברזני ואחותו נטע כבשו את התכנית לאחר שהצליחו להגיע עד קו הסיום של המרוץ, וחשפו לאורך התכנית אינטראקציה ייחודית ומיוחדת בניהם. צמד החמד אמנם לא זכה בתכנית (כזכור הם הגיעו רק למקום השלישי), אך במהרה הפך לקאלט במיוחד בזכות החידושים והמצאות שלהם בתחום השפה העברית, מאז קשה לדפדף במדורי הרכילות ולא למצוא כתבה על אחד מהם לפחות.

לפורטל עומרי חיון נודע שבחודשיים האחרונים כוכב המרוץ למיליון המפורסם מתפאר בבת זוג חדשה אותה בחר להסתיר ולהצניע לתקופת זמן לא מועטה, אם המידע העסיסי הזה לא מספיק לכם, אתם בטח תופתעו לגלות שמדובר בבת זוג חרדית דתית העונה לשם דבורה בן הרוש. בימים שבהם מדינת ישראל נמצאת לא בסגר, ומכוני הכושר פתוחים הרוש מתפקדת כמאמנת כושר במקצועה, ואף אימנה בעבר את אמו של עומר ברזני.

במהלך השבוע שעבר חגגו ברזני והחדשה שלו בביתם של חברים משותפים קרובים ואף דאגו לצלם ולתעד את הרגע המדובר. נאחל לזוג המלכותי בהצלחה!

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן