לפני ואחרי! 12 שנים אחרי "האח הגדול" – ככה נראית היום עינב בובליל הפצצה!!!

אחרי שפרצה בזכות האח הגדול לפני 12 שנה, עינב בובליל תחזור למסך ותככב ב"מאסטר שף" כשהיא נראית אחרת לגמרי – אז איך היא נראית לפני ואחרי? הלםם!

עינב בובליל החלה את המהפך שלה לפני שנתיים, רגע לפני שבנה יוסף מנחם הגיע לאוויר העולם. ביום שהיא ילדה היא כבר הייתה בדיאטה. בקרוב עינב בובליל תחזור למסך ותככב ב"מאסטר שף " כשהיא נראית אחרת לגמרי – עכשיו היא מדברת על המהפך: "לא אהבתי את איך שהייתי נראית פעם. אלה סנטרים כפולים, ידיים, בטן – לא אוהבת את זה. אני פחות מאמינה לכאלה שאומרות 'אני שמנה וטוב לי' כי אני יודעת מה זה".

עוד הוסיפה: "כל אלה שאומרות את זה אחר כך עושות פוטושופ ברגליים שלהן, מחליקות, מסדרות ומצרות קצת היקפים לכן אני פחות מאמינה למי שאומרת 'אני שמנה וטוב לי'. תבינו כי אין לי עצות פלא לתת לכן, ולא, לא עשיתי קיצור קיבה. זה בזכות המון כוח רצון המון התמדה תיצמדו לתזונאית, תעשו ספורט שאתן אוהבות. אני מקבלת גם תגובות כמו את רזה מדי, גובל באנורקסיה, אז אגיד לכן שטוב לי ואני מאושרת מאיך שאני נראית וגם בעלי וזה מה שחשוב".

עינב בובליל פרצה לחיינו בעונה הראשונה של "האח הגדול" לפני 12 שנה כאשר היא ואביה יוסי בובליל הפכו בין רגע לכוכבי ריאליטי מפורסמים. מאז שנכנסה לבית "האח הגדול" עברה בובליל דרך ארוכה. היא נישאה והספיקה להביא לעולם ארבעה ילדים, כמו כן עברה כוכבת הריאליטי מהפך גדול והשילה עשרות קילוגרמים מיותרים ממשקלה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן