טיילור מלכוב מתחזקת ומתקרבת לדת יחד עם החבר לירן דנינו

עומרי חיון

11/01/2021

21:58

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

טיילור מלכוב התראיינה וסיפרה על ההתקרבות לדת ועל איך זה משליך על האינטימיות עם בן זוגה לירן דנינו: "אנחנו שומרים נידה ואני טובלת במקווה"

הדוגמנית והשחקנית טיילור מלכוב בת ה-18 התראיינה השבוע למגזין "לאשה" וסיפרה על ההתקרבות לדת ועל איך זה משליך על האינטימיות עם בן זוגה לירן דנינו שגדול ממנה ב11 שנים: ״אנחנו שומרים נידה אבל לא כמו דתיים. אני זוכרת את הפעם הראשונה שהלכתי לטבול. לא ידעתי כלום. לא אשכח את המבט של לירן שחזרתי לאוטו הוא היה מוקסם, לא האמין שעשיתי את זה בשבילו. כל חודש אנחנו אומרים ״איזה כיף צלחנו עוד נידה״.

עוד הוסיפה:" אנחנו שומרים נידה, אבל לא כמו דתיים. כל חודש אנחנו אומרים 'איזה כיף! צלחנו עוד נידה". אין ספק כי טיילור מתקרבת לדת בעקבות לירן, היא כן התחילה לשמור שבת והם עושים שבתות שלמות ביחד אחד עם השנייה. תגובות הגולשים היו קשות כאשר אחד כתב: "אין קשר בין הלכות קידושין לבין הלכות נידה. יש איסור לשכב עם אישה ללא קידושין ואיסור חמור לשכב עם אישה ללא טבילה".

אחר כתב: "בשביל למנוע מקרים כאלו מנעו מנשים לא נשואות לטבול קבעו את זה, אבל היום חל איסור על הבלניות לשאול שאלות ולהעיר. חלק הבלניות יודעות שבתל אביב יש אחוז מסוים מהטובלות רווקות שהן ידועות בציבור".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן