נגה – אשתו של רמי ורד נחשפת לראשונה: "זה קשה לי לראות את לינור ורמי"

עומרי חיון

10/01/2021

11:14

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

״הם נראים כמו זוג״ אמרה אשתו לשעבר של רמי ורד על שיחת הסקס של לינור ולרמי, עוד הוסיפה ואמרה בשיחות סגורות על הקשיים שלה לצפות בסדרה ובבעלה לשעבר

לפורטל עומרי חיון נודע שאשתו של רמי ורד, נגה, אמרה בשיחות סגרות של קרובי משפחה על הסרטונים שמופצים ברשת בהם נראים רמי ולינור קרובים וצמודים כמו בני זוג. בנוסף היא ראתה כמו כל עם ישראל את הרמזים בפרקים האחרונים של האח הגדול על הקשר הזוגי בין רמי ורד ללינור. זה הזמן לספר לכם גם שאומנם שרמי ונוגה לא ביחד אבל הם עדין לא התגרשו רשמית. וגם לינור נפרדה ממישהו כמה ימים לפני שנכנסה לבית לאחר שהייתה איתו בזוגיות מעל שנה וחצי.

מקורבים של נגה אמרו לנו היום בשיחה טלפונית: "קשה לה לצפות בזה הוא היה בעלה להרבה זמן. היא חשבה שיש לו בת זוג בחוץ והמילים שהוא אמר ללינור לאחר שלבשה חולצה חשופה ״את עם החולצה הזאת, בחיי הייתי מעיף אותך על הקיר״, ושהוא מת לעשות סקס או שהוא מחבק אותה ומסניף אותה – זה היה קשה לצפייה"

בפרק האחרון רמי ורד אמר ללינור שמפחיד אותו איך תופסים אותם ושבחוץ הוא רגיל לעשות כל יום סקס והיא ענתה שגם היא לינור רגילה לשכב מדי יום כמו שאמרה בפרק הפתיחה של העונה. אגב, גם אמה של לינור התייחסה לקשר הנרקם שם: "אני מכירה את לינור היטב, גם את לינור וגם את הטעם שלה. מי שמקשיב לה יודע מה הטעם שלה. היא אוהבת בחורים בני גילה. גבר מבוגר זה לא שם, זה לא בסטנדרטים או ברצונות של לינור". אבל מי שצפה אתמול בלילה בערוץ 26 יכל לראות את הנשיקה של רמי ולינור בשידור חי! הנשיקה מופיעה בחשבון האינסטגרם הרשמי של עומרי חיון

מה?? לא ראיתם את הנשיקה של רמי ולינור אתמול בלילה??? – עברו לצפייה בסרטון המלא מהנשיקה! לחצו כאן

עוד אמרה: "אנחנו נקבל את לינור. המשפחה של לינור עומדת מאחוריה. אנחנו מאמינים וחושבים שזה לא יתפתח למשהו רומנטי כל מה שקורה עם רמי ורד. הייתה החלטה של ההפקה לא לשים אותה בקדמת הבמה ולכן לא ראו את לינור ואנחנו בטוחים שזה ישתנה כעת. לינור דמות מלאה כרימון, יש לה עוד הרבה מה להראות, היא מאוד מצחיקה, היא חברה מאוד טובה. היא חכמה ושנונה. אנחנו גאים בה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

15
דילוג לתוכן