חזית חדשה: רוסלנה רודינה מודה שביקשה שאייל גולן לא יצטלם איתה

עומרי חיון

02/12/2020

16:25

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

זוכרים את הבקשה של רוסלנה שלא להביא את אייל גולן להתארח או להשתתף בעונה שהיא מצולמת בגולסטאר? עכשיו היא מגיבה

בעונה הקודמת של גולסטאר אייל גולן הגיע כשופט אורח, כשאחת המתמודדות הייתה אשתו, דניאל גרינברג. בעונה הזו, רוסלנה ואנשיה דאגו להכניס סעיף מפורט לחוזה שנסגר מול ההפקה וקשור לזמר כך שהעובדה שאייל לא יתארח בעונה הנוכחית היא לא מקרית. כשרוסלנה נשאלה על הפרסום בנוגע לכך שהיא ביקשה שבחוזה מול ההפקה יובהר כי אייל לא ישתתף בעונה הנוכחית, היא לא הכחישה.

אין ספק כי ציפינו שזה מה שיקרה אבח היא אמרה: ".I don't know אם יש דברים שביקשתי – אז ביקשתי ממישהו". מקורב לדוגמנית אמר: "רוסלנה ידעה שזה מאוד אפשרי שאייל יגיע להתארח באחת המשימות כמו בעונה הקודמת, לכן היא נערכה מראש. היא לא רוצה ולא בנויה שיעשו כותרות על הגב שלה ובשם הרייטינג יאחדו ביניהם בפריים אחד, לכן היא והמנהלים שלה דאגו שזה יהיה כתוב בחוזה שאייל לא יכול להתארח".

אגב, במהלך צילומי גולסטאר, באחת המשימות שנערכו, הגיעו להשתתף ליאם גולן ואלירז שדה כאורחים בתכנית. אלירז וליאם פגשו את רוסלנה והשלימו פערים – אך מי שבלט היה אייל גולן.  בהפקה הבינו שהם לא יכולים להביא את אייל, אז להביא את אלירז וליאם, מבחינת התכנית, זה הכי קרוב למפגש פסגה בין רוסלנה לאייל. מפגש שהם היו רוצים להשיג.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן