עדן בן זקן מברכת את בעלה שוקי ביטון שחגג יום הולדת

עומרי חיון

27/11/2020

17:28

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

"אהבת חייי כל שנה, אני כותבת ערימה של מילים שהכי מתארות את הרגש שלי ומתארות את כל השנים שלנו יחד" כתבה בן זקן. מי עוד ברך?

שוקי ביטון חוגג יום הולדת ועדן בן זקן מברכת אותו לרגל היום הגדול: "אז גם היום כמו כל שנה אני אעשה את זה ויכתוב שלא הרבה מכירים אותך ויודעים למה התאהבתי בך יש לך קסם. החיוך הכובש שלך הלחימה שלך על דברים שאתה רוצה ויודע שהם שלך ! שאתה לא מוותר על העקרונות שלך הנתינה שלך שאתה נותן ללא גבולות".

עוד הוסיפה: "תמיד ידעתי מהתחלה שתהיה כל מה שרק תרצה להיות ושכל מה שתחלום יתגשם ושכל מה שתבקש תקבל כי זה אתה. האהבה הגדולה הזאת שאתה יודע לתת
אין אהבה טהורה כמו שיש לי אליך נטולת אינטרסים. אני מאחלת לנו לשבת זקנים באיזה פארק עם עשרה נכדים ולאהוב ככה עד סוף חיינו -מזל טוב אהבה שלי יום הולדת שמח".

גם עומר אדם בירך אותו וכתב: "אח שלי היקר, המון מזל טוב חיים שלי". אגב, ממש בימים אלה, כשהתעשייה חווה טלטלה עצומה בגלל הקורונה, החליט שוקי ביטון לחבור ולהקים חברה חדשה, רעננה, שתיתן את הטון ואת המקום לאמנים חדשים לבוא לידי ביטוי ולהביא את כישרונם. הוא ובן שושן מתרגשים לקראת הבאות ומחכים לגלות את הכוכב הגדול הבא. מזל טוב.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן