נועה יונני מ"אהבה חדשה" חושפת את האמת על הבגידה והפרידה מעומר

עומרי חיון

23/11/2020

12:26

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כוכבת אהבה חדשה התראיינה לישראל היום וניפקה שלל ציטוטים מעניינים: "איבדתי שליטה על החיים שלי".

אחת המשתתפות שבלטה מאוד במהלך העונה הראשונה של אהבה חדשה היא נועה יונני שכזכור סיימה את התוכנית עם עומר מועלם אך הקשר לא החזיק מעמד והם נפרדו זמן קצר אחרי סיום הצילומים. בכל מקרה היא העניקה ראיון לישראל היום ואמרה בין היתר: "בסופו של דבר נשארתי עם חוויה טובה, אבל בתוך הבית זה היה סופר אינטנסיבי ובלי הרבה תחושות נעימות. באופי שלי אני קונטרול פריק ונכנסתי לפורמט שבו איבדתי את כל השליטה בחיים שלי. בלי טלפון, כשאני לא מחליטה מתי אני קמה ומתי אני הולכת, ולהיות בבית עם בן אדם שאתה לא מתחבר אליו. מושיקו, הראשון שהתאימו לי בתוכנית, הוא איש מדהים אבל אנחנו לא מתאימים".

על אורן בן שמשון: "לאורן אני חייבת תודה כי הוא הרגיע את הפאניקה שהייתי בה, והוא נתן לי להרגיש טוב עם עצמי. אחרי זה התגלו הפנים האמיתיות שלו. בהתחלה כולם כתבו לי 'הלוואי שתישארו ביחד'. לא הבינו איך בגלל הדברים שהוא אמר לנועה אני עוזבת אותו, אבל אחרי שפירסמתם את העבר שלו אנשים הבינו שהאינטואיציות שלי לא טעו. הסיפור עם אורן חשף בעיניי בעיה שלא מדברים עליה מספיק: אלימות שמגיעה עוד לפני שגבר מרים את היד. אם היינו יודעות לזהות את הנורות האדומות – היו הרבה פחות מקרי רצח. אם זה היה עולה בשיח והיינו מזהות את זה, אולי מצבנו היה יותר טוב".

על עומר: "דווקא בגלל שהיה לי קשה להכיל אותו בהתחלה, נשארנו ביחד. אני רגילה שגברים עפים עלי, ועם עומר זה היה יותר קשה ויותר מאתגר. זה עניין אותי. הרבה אנשים הופתעו מזה שנשארנו יחד בסוף התוכנית, אבל אני לא, כי איפה שקשה לי – שם אני משקיעה יותר. לי זה היה ברור שאני רוצה להישאר איתו, אבל הטקס של ההחלטה היה לי מאוד קשה. התרגשתי בטירוף. ופתאום הולכים הביתה – ומה עושים עכשיו ולאן הולכים עכשיו?". רק אתמול חשפנו בפורטל עומרי חיון שנועה כסיף גרמה לפרידה של נועה ועומר אחרי שהתחילה עם עומר בזמן שהיה עם נועה יונני.

על עצמה: "לראות את עצמי בטלוויזיה היה נראה לי הכי טבעי. זה הרגיש כאילו אני מסתכלת על תמונות באינסטגרם שלי. אבל לראות מהבית את מה שעברתי שם החזיר אותי אחורה בתחושות. רק שהפעם ידעתי איך זה יסתיים אז היה קל יותר להתמודד עם זה. זו לא התוכנית הראשונה שמלהקים אותי אליה. ליהקו אותי ל'חתונה ממבט ראשון', ויומיים לפני החתונה ביטלתי כי הרגשתי שאני לא מוכנה לזה עדיין. וגם לא לחשיפה. כשהציעו לי את 'אהבה חדשה' – זה בא לי בול בזמן. כמובן שחששתי שבסוף לא אמצא כלום ואפספס את ההזדמנות, אבל הרגשתי מוכנה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

15
דילוג לתוכן