איתי לוי: "אני לא מאמין שיכול לקרות נס, אמא שלי לא פה לעוד הרבה זמן"

הזמר דיבר על מצבה של אימו ועל החשש הגדול שלו מעתידה: "אמרתי לה שהכל יהיה בסדר ושתהיה חזקה, אני משקר לה בגדול".

איתי לוי ממשיך לנסות להישאר חזק למען אימו שמצב הרפואי ממשיך לא להיות טוב. בראיון הוא דיבר על מצבה של אימו ועל החשש הגדול שלו מעתידה לאחר ששוחררה מבית החולים: "אמרתי לה שהכל יהיה בסדר ושתהיה חזקה, אני משקר לה בגדול. אני לא מאמין שיכול לקרות נס. אני לא פסימי, אבל אני לא חי באשליה שיום אחד אכנס לחופה ואמא שלי תרוץ איתי בדרך, הכל טוב".

עוד הוסיף: "אני מכין תסריטים בראש, זה מאוד קשה. כשיושבים על כיסא זה סוף הדרך כמו שאומרים, ולא מגיע לה. זה מפחיד מאוד להישאר לבד, היא העולם שלי. אני מקווה שיישאר ככה, שלא יהיה יותר גרוע. זה לא פשוט, אני רוצה שהיא תעמוד". בנוסף לוי גם התייחס לפרידה מליאם הפקות ולמילים הקשות שאמר עליו בני פרץ בעבר.

"אלו היו מילים קשות, זה לא נוח, במיוחד מבן אדם שהיה קרוב אלייך כל השנים. אומרים 'שומע בזיונו ידום וישתוק', ולפעמים אולי צריך לקבל את הביזיון הזה. זה סוג של מקווה. לא היית יכול לראיין אותי ביום שלמחרת, אבל יש לי הכרת הטוב אליו, אני שם את כל הרפש בצד. אני לא הייתי אומר מילים כאלה, במיוחד לא עליו. כל פרידה היא כואבת, ולפעמים לא כל דבר מתאים לך אז אתה בוחר להגיד מילים שיכולות להיות גם קשות מאוד, וגם יכול להיות שאני מאחל לו הצלחה בדרך ושימשיך, שיפרח והכל בסדר. אבל זאת הייתה בחירה שלו".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן