בזמן שציפי רפאלי בכלא: בעלה מוכר את הבית

עומרי חיון

30/10/2020

14:59

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

חודש אחרי שציפי רפאלי נכנסה לכלא, היא ובעלה החליטו לפרסם את הדירה שלהם למכירה – מה היעד הבא של המשפחה?

מעל מחודש עבר מאז שציפי רפאלי נכנסה לכלא על מנת לרצות מאסר בכלא הנשים "נווה תרצה". לאור העובדה כי היא ידעה שתרצה את עונשה בכלא, רפי בעלה והיא פרסמו את ביתם למכירה בסכום של 21 מיליון שקלים עבור 2.4 דונם של שטח הכולל בריכת שחייה, מטבח חיצוני ושני בתי מגורים בשטח כולל של 363 מ"ר. למרות העובדה שהבית עומד להימכר, דיווחים בביצה רומזים על כך שהמשפחה לא מתכננת לקנות בית נוסף בהוד השרון אלא לשנות מקום לעיר אחרת.

אתם יודעים, עם התחלות חדשות ויצירת זיכרונות חדשים הם מקווים לעשות את זה בסביון. "אני בשום מצב לא אעבור לגור בדירה של ארבע קירות, ולא רק בגלל הקורונה והסגר. יש לי בעלי חיים, ואני מחובר לאדמה. בעבר הוד השרון היתה ישוב עם צביון כפרי, בשנים האחרונות זה השתנה והיום אני רוצה לעבור לסביון. יש לי שם חברים ואני אוהב את הישוב", אמר בעלה של ציפי רפאלי.

אגב, מקורביה של ציפי סיפרו כי התאקלמותה בכלא עברה בשלום ועל אף כל הקשיים, היא משדרת אופטימיות בשיחות שנערכו עמה. בקרוב היא תחל לעבוד בכלא כעוזרת הוראה ותעזור לאסירות שלא סיימו לימודים. "תפקיד עוזרת הוראה הוא לסייע לאנשי החינוך בכלא" אמר גורם בבית הסוהר.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן