אילנית לוי עקצה את בנה, ליאם גולן

עומרי חיון

29/10/2020

13:51

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הדוגמנית שיתפה סרטון של ליאם שר תוך שהוא מציג את היכולות הווקליות שקיבל מאבא שלו – ליאם לא אהב את זה והגיב לה

אילנית לוי שיתפה סרטון של ליאם שר תוך שהוא מציג את היכולות הווקליות שקיבל מאבא שלו. כך כתבה: " טוב אז אחרי שהבטחתי לך ולאחותך שיהיה לי אומץ ביום הולדת לעשות גם לך בושות, אני מאמצת את המסורת, הנה אני מודיעה. הבטחות צריך לקיים, בטח ביום הולדת, אני יודעת שתאהב אותי גם אחרי, שרופה אמא שלך".

ליאם גולן החליט להגיב לבושות שאמא שלו עשתה והגיב לה "אישה רעה", בצחוק. רבים מהעוקבים של לוי פירגנו וקראו לה לשלוח דחוף את הילד לאייל גולן קורא לך, בעוד אחרים כתבו: "שירה זה לא הצד החזק שלך, צריך להגיד את האמת". לאחר מכן כתבה לוי: "ליאם שלי, אהבת עולם שלי, ילד בכור שלי, מזל טוב, אתה בן 17. אני יודעת שאני נדושה אבל לפחות 3 פעמים ביום אני באמת לא מאמינה שהגבר החתיך הזה שזועק איזה מלמול מהחדר, שבאורח פלא אני גם מבינה, זה שבא לחיבוק (שלא תפסיק לעולם, אמן) ואני זאת ששמה לו את הראש על הכתף, כל זה שלי".

גם אבא אייל ברך: "ילד שלי אהוב שלי, בני בכורי, הנסיך של המשפחה, הפכת אותי לאבא בפעם הראשונה ופתחת בלב שלי אהבה שלא הכרתי. אתה ממלא אותי בכל יום מחדש באושר ובגאווה, הפכת להיות גבר-גבר, מלא בצניעות, נשמה טהורה, יפה תואר, חרוץ, שחקן כדורגל אלוף, רגיש ואח מושלם לאחים שלך".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן