בת של פוליטיקאי, סלבס ודיירי עבר: עומרי חיון חושף את רשימת דיירי "האח הגדול 2021"

עומרי חיון

27/10/2020

17:45

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

ברשת מלהקים את העונה החדשה של הריאליטי ובין המשתתפים צפויה להיות גם הבת של דוד ביטן.  תאריך עליית התכנית צפוי להיות ה12.12

ענבר ביטן, ביתו של השר לשעבר, דוד ביטן, צפויה לקחת חלק באח הגדול שתעלה לשידור בחודש דצמבר. שמה של ביטן עלה כבר לפני שנתיים, אבל המהלך לא יצא לפועל, ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, היא תהיה אחת הדיירות בעונה החדשה. כזכור, העונה החדשה של "האח הגדול" תהיה עונה ממעורבת של משתתפים מוכרים בתעשיה וגם דיירי עבר מהעונות הקודמות מול דיירים אנונימיים.

הפקת התוכנית כבר קבעה את חודש דצמבר כחודש בו תתחיל העונה החדשה של הריאליטי וכמו שסיפרנו לכם בעבר גם הזמרת זהבה בן ומנהלה נפגשו לאחרונה עם ההפקה על מנת לדון בנושא הצטרפותה לריאליטי. החלטה סופית טרם התקבלה ומרשת נמסר: "אין תגובה". יהיה מעניין בכל אופן לראות את הבת של ביטן מככבת על המסך. מה היא תחשוף אודות אביה?

ברשת מתכננים לעלות ב12.12 והפעם אתם צפויים לראות על המסך מפורסמים לצד אנונימיים. לפורטל עומרי חיון נודע שהתוכנית תשודר 4 פעמים בשבוע ובהפקת התוכנית שוקלים לפצל את השידורים בין לירון לגיא אבל את שידורי ההדחה הם יגישו יחד. שימו לב כי המפורסמים שעתידים להיכנס לבית עדין לא נקבעו סופית אבל שהותה של ענבר ביטן עשויה להוסיף הרבה פלפל לעונה הזאת. יהיה שמח.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן