הלם בתעשייה: בן אל תבורי ואורטל עמר חזרו?!!

עומרי חיון

26/10/2020

19:31

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הזמר גולל את האירועים האחרונים, תוך שהוא מחמיא לאם בנו שהייתה עד לא מזמן אויבת שלו וגם עוקץ אותה.

המפגשים של בן אל תבורי עם בנו תו פרינס גרמו לו להעלות פוסט שמדבר על אורטל עמר: "יש הרבה דברים בחיים שוויתרתי עליהם. דבר אחד אין סיכוי שאני אוותר עליו! על הזכות הענקית להיות אבא! ועוד לילד כל כך טהור ומדהים כמו תו פרינס שלי. הייתי מאחל לעצמי עוד אחד כזה אבל בדיוק כזה".

עוד הוסיף: "נכון יש תקופות יש ריבים יש ויכוחים הכל קורה בסופו של יום אנחנו חיים את החיים שלנו ואנחנו בני אדם בדיוק כמו כל אחד ואחד בעולם הזה ואף אחד לא יחיה אותם במקומנו. בתור ידוע בציבור לצערי כל דבר קטן שאני עושה/לא עושה מגיע לתקשורת איכשהו. למדנו לחיות עם זה. כמו שאתם יודעים, מלא דברים רעים כתבו עלי בשנה האחרונה".

לסיכום כתב: "עשיתי טעויות אבל מי שמכיר אותי טוב יודע שאני לא בנאדם רע. אבל כן מאז ומתמיד אני מקבל הודעות נאצה ואפילו יותר בשנתיים האחרונות. זו לא הרגשה נעימה וזה לא כייף, אבל למדתי לספוג להתעלם ולעבור האלה. אז לכל אלה שעוברים התעללות מילולית. תהיו חזקים ותעברו הלאה, כי אלה שכותבים לכם את הדברים הרעים, רק מקנאים בכם – תזכרו את זה תמיד. רק אהבת חינם ויכולת לשים את האגו בצד תביא קארמה טובה. אז…פרגון מהלב.. למרות כל הריבים, הוויכוחים .. הבולשיט שכותבים בחוץ.. דבר אחד אי אפשר לקחת מאורטל. היא אמא מדהימה . למרות השריטות שלה".

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן