"בריטני ספירס מתה להיכנס להריון ולהתחתן אבל לא נותנים לה"

עומרי חיון

26/10/2020

16:17

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

המאפר הצמוד של בריטני, אשר מכונה מקסי מדבר על מצבה של הזמרת ושופך אור על מצבה המשפחתי בכל הקשור לאחריות אביה עליה וכדומה

מקסי, המאפר הצמוד של בריטני, אשר התראיין לפודקסאט הוליוודי, סיפר: "אביה של בריטני וחברת הניהול שמטפלת בענייניה שולטים בחייה עד היום, בין אם תביא לעולם תינוק או לא, אם היא מתחתנת או לא, מי החברים שלה. מדובר ברגעים שאתם רואים בסדרה 'סיפרה של שפחה', ממש מונעים ממנה ללדת… אני לא יכול לפרט על זה ואני לא אגיד משהו מפורש, אבל אני יודע בוודאות שאם לא היו כל הכללים והמגבלות האלה, היא כבר הייתה אמא לשלושה".

עוד הוסיף המאפר: "היא בטח הייתה נשואה לסאם עד עכשיו. בטח הייתה לה קבוצות חברים טובים בסביבתה". עוד אמר המאפר שחלק גדול ממה שהוא יודע נובע משמיעת דברים שנאמרו לבריטני או על ידי הזמרת כשהייתה לידו. אשגרי, בן הזוג שחי עם ספירס, לא יכול לדבר בעצמו עם אמן האיפור על מערכת היחסים שלו, בגלל הסכם חשאיות שעליו חתם.

מדובר על הסכם שנחתם כאשר העניינים הפכו לרציניים עם ספירס. לסיכום אמר: "המצב של בריטני רע, אבל הרשתות החברתיות עוזרות לה לקחת יותר שליטה על התדמית שלה ומסייעות לשיקום שלה. אביה של בריטני התייחס באופן צונן כשהביאה את החבר הביתה לראשונה ב-2016, אבל עכשיו פשוט מעבירים את סאם גיהינום, אני לא יכול לפרט, אבל זה ממש קשה לו רק להיות שם לצידה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן