אחרי הבגידה: לילי ג'יימס מדברת על הכל

עומרי חיון

27/10/2020

16:28

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לפני שבועיים נחשפה פרשיית הבגידה של השחקן דומיניק ווסט באשתו, עם השחקנית לילי ג'יימס. השניים צולמו בחופשה רומנטית ברומא וכעת ג'יימס מנסה להסביר

לילי ג'יימס סיימה את כל המחויבויות הרומנטיות שלה, אבל דומיניק ווסט עדיין נשוי לאם ארבעת ילדיו, קתרין. נראה שהוא די שכח מקיומה בזמן שהוא התנשק, התחבק והתלטף עם לילי, שצעירה ממנו בעשרים שנה. "לילי הייתה מבועתת כשהיא ראתה את התמונות", מסר מקורב לשחקנית והוסיף: "מה שקרה בינה לבין דומיניק יצר המון מתח בניהם – גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית".

מאז, אשתו של דומיניק, קתרין, הייתה "הרוסה ושבורת לב" כשהתמונות התפוצצו ברשת, ודומיניק מיהר לעלות על טיסה חזרה הביתה. השניים המשיכו בענייניהם כאילו אף אדם לא רואה אך כעת מסתבר שלמרות המצג מלא הבטחון שלילי ודומיניק ייצרו – התמונות הקשו עליהם לא פחות מעל קתרין והשחקנית ביטלה שורת ראיונות חשובים שנקבעו לה מבעוד מעוד.

כנראה שרק מהפחד שתישאל על סקנדל הבגידה היא החליטה לרדת לבונקר. הכוכבת ביטלה שלוש ראיונות בתוכניות אירוח מוכרות, וניסתה להימנע ככל האפשר ממפגשים עם התקשורת. אלא שכעת, אחרי שורת הביטולים המפתיע, ג'יימס אזרה אומץ והתארחה בתכנית של ג'ימי פאלון.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן