האם זה התאריך בו תתחיל העונה החדשה של "האח הגדול" ?

עומרי חיון

20/10/2020

14:51

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לאחרונה הופצו שמועות ברשת אבל ידוע כי ההפקה אוהבת ללכת על תאריכים יפים. האם העונה החדשה באמת תתחיל באמצע דצמבר?

על פי גורמים בהפקה, נראה שהתאריך קורץ למפיקים, כאשר בעונה החדשה ישתתפו גם דיירים מפורסמים ודיירי עבר וגם דיירים חדשים אנונימיים. על פי מידע שהגיע אלינו, לאחרונה הופצו שמועות ברשת שב12.12 תחל העונה החדשה של האח הגדול. ידוע כי ההפקה אוהבת ללכת על תאריכים יפים, אבל האם העונה החדשה באמת תתחיל באמצע דצמבר? לפורטל עומרי חיון נודע שהפקת התוכנית כבר קבעה את חודש דצמבר כחודש בו תתחיל העונה החדשה של הריאליטי.

בינתיים אנחנו יכולים לדווח לכם על חלק מהדיירים שכבר הבטיחו את מקומם בבית: מיכל שגב, האקסית של נדב גדג', סטייליסטית מוכרת בתעשייה. הדוגמנית מולו ארגה בת ה-22, ג'וזי זירה מהמירוץ למיליון והישרדרות, אליאב רחמים שכמעט ניצח לפני ארבע שנים אך לבסוף הפסיד את הזהב לישראל אוגלבו שזכה במקום הראשון והשאיר את חברו במקום השני המאכזב ועוד.

כזכור, האודישנים השנה היו פתוחים לקהל בעוד הסינונים הראשונים שהיו בעונות הקודמות השתנו מחשש לביטול כוכב הריאליטי המצליח הבא. צוות הליהוק גם נעזר במשרדי סוכנות לדוגמנים ובאנשים מתחום הבידור. הוא ניסה להביא ללב הפריים טיים את האדם המיוחד הבא. על פי גורם בהפקה, בעונה הבאה של האח הגדול יהיו אנשים שכולנו מכירים וכבר מנוסים בעולם הריאליטי. הם יקחו חלק במאבק על המיליון אל מול אנשים שכלל אינם מוכרים ובלי ניסיון.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן