תכירו את משתתפי "הישרדות VIP" – ג'קי אזולאי וגם….

עומרי חיון

20/10/2020

17:58

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מהמטבח אל האי הסוער: כוכבת הריאליטי ג'קי אזולאי, תצטלם לתוכנית ריאליטי נוספת הישרדות VIP שטרם ברור מתי תצא לדרך עקב הקורונה

ג'קי אזולאי בדרך ל"הישרדות" אחרי שהייתה במו"מ מול ההפקה. הכוכבת התפרסמה בעבר בתוכנית "מאסטר שף", המשיכה ב"אחותי ג'קי" ולאחרונה הופיעה גם ב"אמא מחליפה". אגב היא עלתה לכותרות שוב בחצי השנה האחרונה בעקבות הפרידה מבעלה ישראל. נכון לעכשיו היא אמורה לצאת לאי בינואר 2021 אלא אם הקורונה שוב תדחה את התכניות בפעם הרביעית ברציפות. מרשת נמסר "אין תגובה".

מי עוד יצטרפו אליה על האי? ג'ניפר סנוקל המעושרת הבלונדינית אשר קיבלה הצעה להיכנס לעונה הבאה של "הישרדות "כך שבקרוב היא שוב תככב על המסך שלכם. למרות שעבודת הליהוק כמעט הסתיימה לגמרי, יש לנו את חלק מהרשימה ותוכלו לראות שם גם את כוכב האח הגדול גדי פניבילוב. הוא אישר עקרונית שרוצה לקחת חלק בתכנית. מי עוד? נעמי הורביץ ויובל שם טוב, הלא הוא יובל המבולבל, החליטו על נסיעתם הרשמית כאשר, לאחרונה נעשו פניות אל עוד שניים ומתנהלים מגעים מתקדמים בנושא.

לאחרונה הודיעו בהפקת הישרדות לכוכבים החדשים, כי צילומי הריאליטי ידחו. השורדים החדשים קיבלו הודעה על הדחייה ובהפקה בדקו את זמינות המשתתפים לחודש פברואר הקרוב. הדחייה בצילומים הגיעה בעקבות הבעיות הלוגיסטיות בהן ההפקה נתקלה עקב טיסות הקורונה והועבדה שישראל לא מאושרת כרגע להמריא למדינות השונות. מרשת נמסר: "אין תגובה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן