בגלל הקורונה: גם אביב אלוש עושה הסבת מקצוע

עומרי חיון

18/10/2020

21:17

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אביב אלוש, אחד השחקנים המצליחים בישראל, העניק ראיון לדנה ספקטור על הקריירה שלו בעולם המשחק וסיפר על הקשר שלו לדת, לימוד תורה, שמירת שבת, הנסיעות לקברי צדיקים והויתור לעבוד בקודשי ישראל. לא מדובר במשהו חדש, אלוש כבר סיפר בעבר על התקרבותו ליהדות. בכתבה חשף סדר היום ואורח חיים יהודי.

מה הוא עושה? הוא קם כל יום בחמש בבוקר, מניח תפילין ומתפלל שלוש תפילות ביום, בשעות הערב הוא הולך ללמוד תורה וגמרא, מקפיד כשרות לשמור שבת. "הייתי בארצות הברית, באתי לצלם שם סרט ובחדר המלון החלטתי שאני שומר את השבת. זאת הייתה חוויה כל כך חזקה, רק אני לבד, עם אוכל שקיבלתי מהקהילה היהודית, מקיים את המצווה הזאת. כשחזרתי, אמרתי ישר לרעייתי נופר שאני רוצה להמשיך לשמור שבת, והיא קיבלה את זה. היום כבר כל המשפחה שומרים שבת בבית" אמר אלוש.

עוד הוסיף: "לא יהיו יותר בחירות. נתניהו הוא ראש הממשלה האחרון של מדינת ישראל. הבורא הביא וירוס קטן שהורס את העולם הישן ולא בכדי. בית המקדש השלישי והאחרון גם יהיה חלק מזה. עכשיו רע, אבל בעצם זה סולל דרך לעידן אחר, שבו יש פחות שנאת חינם, שבו אנשים מוצאים את אלוהים ואת האמונה. אני דואג ממה שעובר על עם ישראל, יש לי דמעות בעיניים כשאני רואה את רמות השנאה, הפילוג, איך כל דבר קטן מתנפח לכמויות של רעל. כל מה שמעניין אותי זה להיות שגריר לאהבה. אני יהודי מאמין, מניח תפילין, מתפלל שלוש תפילות ביום, מקפיד על כשרות, שומר שבת".

לסיכום אמר: "התחלתי לחשוב על שמירת נגיעה. אני בן־אדם שמאוד אוהב לחבק אבל פתאום אני רואה בקורונה שכולם שומרים נגיעה. אתה פוגש ברחוב מישהו, ואתה אוהב אותו בעיניים, אתה לא צריך לגעת בו"   "לפני כמה שנים נכנסתי לחובות. הייתי כבר מפורסם, אבל לקחתי מלא־מלא הלוואות. ואז חבר שלי מצא לי עבודה – ממלא טפסים בביטוח לאומי, עוזר לאנשים עם ביורוקרטיה. הייתי מגיע לבתים, והילדים מזהים אותי. זה השפיל אותי אז התחלתי להתחפש. משקפיים, כובע, שיער".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן