הסטייליסט גל אפל הלך לעולמו בגיל 46 לאחר מאבק במחלת הסרטן

עומרי חיון

18/10/2020

0:45

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן, הסטייליסט ואיש האופנה גל אפל, שזכור מעבודתו בתוכניות הטלוויזיה "הישרדות" ו"היפה והחנון", נפטר בגיל 46 והותיר אחריו ילד בן 4. בפוסט פרידה שפורסם בפייסבוק כתב: "תחיו ותזכרו – יום טוב הוא יום שלא קרה בו שום דבר רע. תזכרו את זה בכל דקה ביום ותהיו טובים"

איש האופנה והסטייליסט, גל אפל, הלך לעולמו הערב (שבת) אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן. הוא הותיר אחריו ילד בן 4. אפל בן ה-46 היה אחד הסטייליסטים העסוקים בתוכניות הטלוויזיה בישראל, ועבד בין היתר ב"הישרדות", "היפה והחנון" ועוד.

אפל הצליח לנצח את הסרטן מספר פעמים בחייו, אולם בשנה האחרונה התגלה גידול בראשו, והוא נפטר הערב בהוספיס בבית החולים שיבא בתל השומר. בפוסט פרידה שהתפרסם הערב אחרי מותו בעמוד של עמותת חלאסרטן, בה היה פעיל בשנים האחרונות, כתב: "אני הייתי גל אפל ואני רוצה שיזכרו אותי – אובחנתי בינואר 2020 עם גידול בראש, הספירה לאחור החלה ואם אתם קוראים את הדברים שלי, זה אומר שאיפשהו הספירה הסתיימה. 21 שנים אני מתמודד עם הסרטן והשלכותיו 20 חודשים קיבלתי כימותרפיה 9 שנים שלא ישנתי בלילה. 4 שנים אכלתי דרך וריד ביד 4 פעמים התבשרתי שאני חולה בסרטן 3 פעמים נותחתי להסרת גידו לאין לי מעי גס.

בגדול, חייתי עם תקלות של 'חמור אפגני'. אני לא מי שהייתי ולקח לי הרבה זמן להבין שאף פעם לא אחזור להיות. הרבה זמן לקח לי להבין שההוא שהיה, כבר איננו. אני מי שאני – מי שהפכתי להיות. זה מה שיש ועם זה ניסיתי כל יום, להיות הכי טוב שיכולתי להיות. אין פרסים ואין מדליות על קושי או על התמודדות למרות שממש חשבתי שמגיע לי איזה פרס, אף אחד לא הגיע ונתן לי אותו ואולי בעצם הפרס שלי הם החיים עצמם וזה שאני עדיין מתהלך על פני הכדור.

יש קשיים, ולעיתים הם קשים מנשוא. אבל אחים ואחיות שלי, אפשר. אפשר לצאת ממצבים קשים, אפשר לצאת מהבורות שהחיים הפילו אותנו אליהם, אפשר לעלות חזרה מתחתית התהום. צריך לרצות, צריך לעשות, צריך להתעקש. צריך לחפש את הטוב. לאט לאט דברים משתנים, תחושות מתחלפות. רע הופך לטוב, עצב הופך לאושר והחיים? החיים קורים כל הזמן אבל הם לא לתמיד.כולם מפחדים מהלבד. לא להישאר לבד. לא להיות לבד. שלא יעזבו אותנו. שלא יינטשו אותנו. שלא ידברו עלינו רע, שלא יכעסו עלינו. מפחדים להיות מנותקים, מנודים… אנחנו מחפשים חיזוקים מהסביבה, מהקרובים אלינו או מאנשים שהם זרים מוחלטים. מחפשים מילים טובות, עידוד, חיזוקים. שיגידו לנו כמה אנחנו מוצלחים וכמה אנחנו נחמדים.

הוא אמר, היא אמרה, הם יגידו, וכולם מפספסים. כולם שוכחים שבסוף היום, הראש על הכרית הוא רק הראש שלנו. את הדין והחשבון אנחנו חייבים קודם כל ולפני הכל לעצמנו. אנחנו חיים בעידן שיותר קל לחיות חיים של אחרים מאשר את החיים שלך. בעיות של אחרים מחזקות את מי שאנחנו. כולם אוהבים 'לתקן'. כולם מחפשים לתת עצות 'איך לחיות את החיים', אבל מעטים אלה שבאמת ובתמים מסתכלים פנימה, בוחנים את ההתנהלות של עצמם ומחפשים את הטוב שבא מתוכם, החוצה.המסר שלי הוא לחפש את הטוב. אנשים מפספסים את הדבר הזה והוא הכי חשוב בחיים שלנו.

טוב לא 'נהיה'. טוב מיוצר. הכל שאלה של בחירות כי צריך לייצר אותו כל זמן שאתה חי כאן על הפלנטה וזה בכלל לא משנה אם חלית או אם אתה בריא. אנחנו מפספסים את הדבר הזה, והוא הכי חשוב בעיני בחיים האלה. הכוח החזק ביקום הוא החיים. תחיו ותזכרו – יום טוב, הוא יום שלא קרה בו שום דבר רע! תזכרו את זה בכל דקה ביום ותהיו טובים".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן