בן הזוג של נסרין קדרי תקף אותה פיזית והיא הזמינה משטרה לדירה

עומרי חיון

15/10/2020

14:35

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מיקי לוין מפרסמת כי הזמרת רבה עם אושר בן דוד והיחסים בין השניים זה לא מה שהיה פעם

בעיות ומורכבות במערכת היחסים בין אושר לנסרין גרמו לסביבתה הקרובה לדאגה רבה ולמסקנה כי השניים לא יכולים להמשיך ולהיות יחד, אך בפועל, כאמור, נסרין ואושר רחוקים מלסיים את הקשר ביניהם למרות שנסרין הזמינה משטרה לבן זוגה. הריבים הקולניים הגיעו לפתח בתיהם של השכנים של קדרי, שמתלוננים על צעקות ודואגים לשלומה של הזמרת.

יש לציין כי נסרין ואושר לא גרים יחד. אושר אצל אמו בראשון לציון ואילו נסרין בדירה משלה. מתברר כי אושר בן דוד לא אוהב את הקריירה הזוהרת של קדרי, הוא מקנא לה, לא מוכן שתהיה בקרבת גברים אחרים ודורש ממנה להוריד הילוך בקריירה המוזיקלית שלה. מקורב לזמרת אמר: " למרות שאולי היה הגיוני שנסרין ואושר יפרדו אחרי שפורסם ברבים על כל הקשיים שיש להם, הם פשוט דיברו על הדברים וכרגע הכל ממשיך ביניהם רגיל".

"אמנם זה לא היה פשוט עבורם לקרוא את זה ולהבין שכולם יודעים את מה שהם עברו, אבל הם נמצאים בקשר כל כך מורכב שזה לא השפיע לכאן או לכאן". למרות המילים הללו העימותים בין השניים החריפו ועלו שלב ולפני מספר שבועות הזמינה קדרי ניידת משטרה לבן דוד, לאחר שהרגישה מאוימת על ידו. נראה שבקרוב מאד פיצוץ נוסף בין השניים יצא לתקשורת.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן