עומר אדם קפץ לדובאי

עומרי חיון

12/10/2020

17:15

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הזמר לא נשאר בסגר בישראל והחליט להעביר את החג במפרץ הפרסי ולהתארח בקהילה היהודית במקום

עומר אדם התארח בחג סוכות בביתו של השייח חמד בן חאליפה והספיק לערוך ביקור מיוחד בבית הכנסת של הקהילה היהודית בדובאי ובבית חב"ד המקומי שם העביר את ארוחות החג והשבת. במוצאי החג, חגג עומר אדם את שמחת תורה יחד עם הקהילה היהודית בדובאי ונפגש עם נשיא הקהילה היהודית.

מיד עם הסכם השלום ההיסטורי, הזמר קיבל מסר מיוחד היישר ממשפחת המלוכה באמרויות. במקביל התקיימו מגעים לקראת מפגש ומופע מיוחד והיסטורי. החיבור המרגש התרחש לאחר שעומר שלח ברכה מיוחדת לפני מס חודשים למנהיגי האמירויות בעקבות הסיוע לקהילה היהודית שם ומשם הכול התגלגל עד לרגע שנחת עומר אדם במפרץ הפרסי.

אדם מסר: "זו תקופה מאתגרת שבה כל אחד מאיתנו עושה חשבון נפש בינו לבין חברו ובינו לבין בורא עולם. אני בחרתי להיות במקום חלומי זה ולהכיר עם מופלא שאוהב את עם ישראל. אני גאה להיות שגריר של מוסיקה ואומנות באמירויות, במקום שבו יש תקווה לעולם טוב יותר, בלי מלחמות, ובלי טרור במקום קסום שיש בו רק שמחה, ואהבת אדם. לפני מספר חודשים הזדמן לי לברך את השייח חמד בן חאליפה אל נחיין ואת נשיא הקהילה היהודית סולי וולף שבירכו אותי והזמינו אותי לכאן לביקורת. מיד ידעתי ששירים, מוסיקה ושמחה מקרבת ואני מרגיש שאני מייצג כל אחד ממכם פה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן