מירי רגב יוצאת למלחמה נגד אייל ברקוביץ'

השרה הבינה כי אינה יכולה להכריע מי יאמן את הנבחרת אבל אמרה: "ברקו לא ראוי".

פרשת רגב וברקו נמשכת ולאחר הדברים הקשים שהטיחה בשחקן, אמרה השרה בנושא: "אני חושבת שאדם שקורא למיליון וחצי ליכודניקים 'ארגון פשע' ולא מוכן להתנצל, לא יכול להיות מאמן נבחרת. אין לי השפעה באמת על מאמן נבחרת, בסוף יש גורמים מקצועיים שמחליטים. אבל אני רוצה להדהד את זה, בדיוק כמו שהוא מכפיש מיליון וחצי מצביעים".

עוד אמרה: "אין לי שום ניגודי עניינים, אני לא אחראית על הספורט ולא על מינוי מאמן כזה או אחר. את עמדתי אגיד בכל מקום. אני לא רוצה לראות את ברקו כמאמן נבחרת, אני אגיד את דעתי. באופן ערכי הוא לא ראוי להיות מאמן לאומי. מאמן לאומי צריך לבוא עם ערכים. הוא לא יכול להוות דוגמה". רגב המשיכה: "לא רק שהוא לא התנצל, הוא עשה יותר גרוע. אתם מגנים על אדם שדיבר בבוטות. הוא אומר שלא התכוון? אז הוא אומר, שיוציא התנצלות פשוטה, שיגיד שהתכוון לאנשים מסוימים ולא לכלל הליכודניקים. אני כשרה אומרת חד וחלק שאני לא רוצה לראות אותו כמאמן מבחינה מוסרית וערכית. אני לא יכולה לקבוע בנושא ואין לי ניגודי עניינים".

ברקוביץ' התייחס להתבטאות של רגב, והבטיח להעמיד את עצמו לבחירה לתפקיד המאמן הלאומי הבא. "מאחל לנבחרת את כל ההצלחה, אבל ברגע שמשרת המאמן תתפנה אני אהיה שם וארצה לאמן את הנבחרת. שום דבר לא השתנה ושום דבר לא ישתנה מבחינתי ביחס לנבחרת ישראל והרצון שלי להיות המאמן הלאומי בעתיד. כולם יודעים שזה התפקיד שאני הכי רוצה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן