ספוילר: יובל שמלא זכה בגמר נינג'ה ישראל

עומרי חיון

29/09/2020

17:39

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מהומה רבתי בעקבות חשיפת הסרטון שגילה מי ניצח בעונת נינג'ה ישראל 2021

בסרטון שרץ נראים המנחים אסי עזר ורותם סלע מכריזים על יובל שמלא כמנצח עונת 2021 של התוכנית הפופולרית – כשברקע מתפוצצים זיקוקי דינור. בין היתר, נשמעות טענות לפיהן ההפקה עורכת חזרות של הכרזת הזוכה עם מספר מתמודדים. סרטון שרץ ברשת חושף לכאורה את המנצח בעונה החדשה של נינג'ה ישראל, שהושקה. אבל לפורטל עומרי חיון נודע שיובל שמלא אכן זכה בעונה החדשה ובהפקת התוכנית הפעילו לחצים על הרשתות בשביל להסיר את הסרטון.

בסרטון נשמעים מנחי התוכנית – אסי עזר ורותם סלע, עומדים יחד עם הזוכה כביכול יובל שמלא, ומכריזים: "גבירותיי ורבותיי, מי שעשה את זה הכי רחוק והכי מהר, הנינג'ה של המדינה, המנצח הגדול של נינג'ה ישראל 2021 – יובל שמלא!". הסרטון עורר סערה והביא עמו גל תגובות. גורם בהפקה מסר: "לפעמים מצלמים כמה הכרזות של זוכים. לפעמים להפקה יש אינטרס להפיץ סרטון מהסוג הזה כדי להגביר את הבאזז. ולפעמים באמת דולפים דברים".

יובל שמלא זכה בגמר

Posted by ‎עומרי חיון‎ on Thursday, 1 October 2020

אגב, למרות שקשת אינה בעלת הזכויות על הסרטון ולא הייתה לה שום דרישה חוקית עליו, בכדי לכפר על הפדיחה, שיגרה קשת בנתיב המהיר של פייסבוק ישראל, שורה של דיווחים כוזבים על עמודים וגולשים שהפיצו אותו, כאשר בחלק מהמקרים הגולשים אף נחסמו משימוש בפייסבוק בעקבות הדיווח. אחד העמודים שממנו הוסר הסרטון, הוא עמוד חדשות מוכר שקיבל את הסרטון מהצלם המקורי עם אישור להפיצו, כך לטענתו.

בהודעת הערעור ששלח לפייסבוק כתב: "בסרטון אין שום הפרת זכויות ולא הפרת קניין יוצרים. סרטון שצילם אזרח ברשותו החופשית! הסרטון לא שייך לקשת ולא לתוכנית נינג'ה ישראל! נבקש להחזירו במיידי".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן