בלעדי: אסי בוזגלו חושף את ההקלטה של בני ברוכים

עומרי חיון

18/09/2020

15:08

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אסי בוזגלו מספר בשיחות סגורות שהוא ראה את התגובות ברשת שכועסות על הפקת הישרדות שהתערבו בפורמט ועשו הכל בשביל שהוא ינצח.

אסי בוזגלו אמר לרגב הוד בשיחה סגורה שהוא יכול להראות לכל צופה ואדם איך ניצח והגיע לגמר בזכות עצמו. בוזגלו וישראל לא מדברים מאז הגמר וההקלטות, כאשר בנוסף, אסי בוזגלו מספר בשיחות סגורות שהוא ראה את התגובות ברשת שכועסות על הפקת הישרדות שהתערבו בפורמט ועשו הכל בשביל שהוא ינצח.

בין היתר הוא אמר: "אני גיליתי את הדרמה בשידור חי. היתה קריאה של כמה מהשורדים שהעלו את הטענה הזו מול ההפקה, ואני אחד מהם.כולנו יזמנו את הפנייה. ממש לא אני לבד, אני אחד מהם. היינו על האי, ראינו מה קרה, ראינו דברים לא בסדר והחלטנו להציף את זה. חברת ההפקה עשתה את הבדיקות שלה, ואת הסוף כולנו יודעים".

עוד הוסיף: "למה לא הצפנו את זה כבר אז? לכל אחד יש הסיבות שלו. באופן כללי רצינו לראות את מהלך העונה ואם יציפו את זה על המסך. רציתי לבדוק עד הפרק האחרון אם מציפים, וברגע שלא – העלינו את זה מולם. חיכיתי. מבחינתי, רציתי שכל העונה תשודר ואחר כך נראה מה קורה. לחברת ההפקה יש ההחלטות שלה, כנראה היו דברים בתלונה שלנו".

לפורטל עומרי חיון נודע שהשיחה שהוקלטה עם בני והעוברה באמצעות עורכי דין להפקת "הישרדות" ו"רשת 13". לנו נודע שבני אמר בהקלטה שישראל הציעו לו תשלום עבור הקול שלו אבל שזה לא היה רציני כמו שעשו מזה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן