פרסיליה קשתי משתחררת מהכלא

ועדת השחרורים החליטה לשחרר את פרסליה קשתי מהכלא למרות שהרגה הולך לרגל ונידונה לשנתיים מאסר.

פרסיליה קשתי הביעה חרטה עמוקה וצער במהלך המשפט ואמרה על מעשיה: "אני מצטערת בפני בני המשפחה של המנוח. אני אשא את המקרה הזה לכל ימי חיי". חברי הוועדה התרשמו מקשתי ומכך שהפרקליטות לא התנגדה לשחרורה והחליטו לקצר את עונשה בשליש. מנגד, משפחתו של ההרוג לא מוכנים לשמוע על קיצור העונש וזעמו על ההחלטה.

"אני לא מאמינה לחרטה ולצער שלה. זו החלטה אומללה. מבישה. היא האשימה את אבי כל הזמן שהוא אשם בתאונה שקפץ לכביש והיא פגעה בו. הוא נראה לה מחבל. אין לי אמון במערכת המשפט. נתנו לה שנתיים שתשב אותם במלואה שזה גם ככה עונש קל מאוד. אחר כך מתפלאים למה אין הרתעה ולמה נהגים משתוללים על הכביש. אין פה צדק. בטח עוד כמה שעות היא תעלה סטורי לאינסטגרם ותמשיך בחייה ואנחנו נישא את הצער והכאב שלנו על מות אבינו עד סוף ימינו".

במידה ושב"ס יפעיל את השחרור המנהלי היא תשתחרר כבר בימים הקרובים לפני החגים. במידה ולא, היא תשוחרר רק בעוד כחודשיים. כזכור, בתחילת הדיון הפרקליטות אינה הביעה התנגדות לשחרורה של קשתי בגלל ההליך הטיפולי והשיקומי שעברה. פרקליטיה של קשתי, עורכי הדין אבי חימי וטל חזום, ביקשו מבית המשפט לקצר את עונשה לאור התנהגותה הטובה בכלא.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן