חוגגים 10 שנים לפורטל

"לא יצאתי איתו מהמיטה, איזה סקס מטורף יש לנו"

עומרי חיון

08/09/2020

14:11

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

"שבוע ימים של שכרון חושים, של אהבה, של סקס מטורף, של תשוקה, לא יצאנו מהסוויטה" מה בדיוק קרה שם?

הזוגיות של אביבית בר זהר וצחי מרוקר החזיקה מעמד שנה וחצי וכעת היא חושפת מה בדיוק היה שם בחדר המיטות: "לפני שלוש שנים חבר טוב רצה להכיר לי בחור אמר שהוא איכותי, איש עסקים מבוסס קצת חנון. אמרתי אוקיי, כי הכרות דרך חברים זה אידיאל. אמרתי בתנאי שהחבר יבוא איתנו. פתאום נכנס בחור 1.9 עיניים ירוקות אבל לבן לבן כמו סיד, לא מבדילים בינו לבין הקיר. הוא היה כל כך חיוור שנבהלתי חשבתי שהוא לא מרגיש טוב. הוא התחיל לדבר ולדבר ולא הקשבתי לו כי הוא לא הטעם שלי, לא הסגנון שלי, אני אוהבת אותם שחומים וחסונים. אמרתי לחבר תקשיב טוב אני לא יוצאת איתו לא חשוב מה הוא קונה לי".

אביבית המשיכה: "הוא אמר לי סבלנות תכירי את הבן אדם. אמרתי ניתן לו צ'אנס. אחרי שעתיים של שיחה, אני מבינה שהוא ממש מתחיל לעניין אותי בשיחה, הבן אדם הוא פילנתרופ, תורם בכל העולם בחסד עליון, והוא נהפך לגבר הכי יפה בעיני, הרגשתי שאני יכולה להתאהב בבן אדם. הנשמה שלו הייתה יפה, המראה החיצוני שלו לא עניין אותי. עשר שעות לאחר מכן מצאתי את עצמי איתו במטוס לקולומביה. הוא שכר לנו וילה מטורפת שלושה מפלסים, מסאז'סטית צמודה, שפית שמבשלת לנו כל היום, חודש וחצי בקולומביה סיפור מהאגדות, יצאו לי פרפרים מהבטן, מהראש, מהאוזניים – מכל מקום".

לסיכום כתבה: "כבר לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. מקולומביה טסנו לניו יורק, מניו יורק למונקו – שבוע ימים של שכרון חושים, של אהבה, של סקס מטורף, של תשוקה, לא יצאנו מהסוויטה. לקח אותי למסעדת שלושה כוכבי מישלן. עברתי עם האדם הזה דברים הזויים. זה סיפור אהבה אחד הגדולים שהיו לי בכל החיים. היינו יחד שנה וחצי אל תשאלו אותי למה זה נגמר, כי רק מהמחשבה על זה אני מקבלת את הסעיף מהגרושה שלו".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן