חוגגים 10 שנים לפורטל

עופר דומינגז נגד אייל גולן וגולסטאר

עומרי חיון

08/09/2020

12:49

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שדרן הרדיו עופר דומינגז, פירסם פוסט בו יצא נגד גולסטאר ונגד הזמר אייל גולן.

עופר דומינגז, אשר השתתף בעונה הראשונה לצד שותפו לשידור הראל סלוצקי, קרא לעוקביו שלא לצפות באף אחת מעונות התכנית. בפוסט הוא פרסם: "את הפריצה אל ההכרה הציבורית אני חייב ליוצרים של 'גולסטאר'. עד היום המון אנשים מזהים אותי דווקא מאותה עונה אי שם (מרגיש לי כמו מהמאה ה-17), למרות שאני מצייץ ברדיו כבר 25 שנה. על כך אני מודה ואודה להם כל עוד אני נושם מהפה ומוציא מהאף".

עוד הוסיף: "יתרה מזאת, באופן מוזר הרגשתי עם השנים שאני חלק מתוך משהו מיוחד. קשה להסביר. זה כמו ששיחקת פעם בקבוצה והלב שלך נשאר שם ואתה נשארת אוהד שלה. רק שעם הזמן ראית אותה צונחת… מתרסקת… מובסת… ובעיקר רחוקה מאוד מאותה קבוצה תמימה שאהבת. לאורך העונות, 'גולסטאר' הפכה להיות קבוצת תחתית. כשהיא מציגה בגאווה רמה חדשה של תת רמה. בוטה. דוחה. בועטת בכל דבר חינוכי. בזה לאינטלגנציה. מקדשת את הטימטום. את האלימות. משחקת אותה סדרה עם עקרונות ואחר כך שולחת את אייל גולן לבכות מול המצלמות על האושר של הילדים שלו. בלי בושה ובלי לחשוב רגע על מה האיש הזה עשה. או לחשוב על אותן ילדות וההורים והחברים מאותה פרשה".

לסיכום כתב: "אולי מה שכתבתי הוא גול עצמ. אולי מעכשיו ועד עולם לא יזמינו אותי לשום הפקה או 'גולסטאר קשישים', אבל זה בא מהלב. רק לב שאוהב יכול להיות כואב ככה. כן. זה נכון. אני השתתפתי באודישן לאחת העונות ומאחר ואני לא צפיתי בסדרה הזו בשום עונה בשנים האחרונות אז אני לא יודע לאיזו. אכן. אחת מנקודות השפל שלי. תודה לאל שחסך ממני את זה. לפעמים מה שנגרע ממך מוסיף לך. אז אל תראו 'גולסטאר'".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן