חוגגים 10 שנים לפורטל

ניר והגר חוגגים שנה של זוגיות

עומרי חיון

13/08/2020

18:52

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הזוג המפורסם של חתונמי שידע הרבה עליות ומורדות יכול להיות מרוצה, שנה אחרי שהכירו לראשונה

השניים יצאו לירח דבש קצר כדי לחגוג את המאורע וניר פור כתב לאשתו: "זאת התמונה הראשונה שאני צילמתי, בדיוק לפני שנה. זה היה הסלפי הראשון שלנו ביחד, מיד כשהחזירו לנו את הטלפונים ולפני שעלינו לטיסה שהובילה להרפתקה מטורפת. אני זוכר את הרגע הראשון שראיתי אותה. ראיתי את העוצמה, את הנוכחות, את הכוח ואת הלב".

עוד הוסיף: "היום, שנה אחרי, אני עדיין בחיר לבה. אז לך, בחירת לבי, האישה שאיתי, תודה. תודה על ההכלה, תודה על ההובלה, תודה על השאיפה המתמדת להתקדם ותודה על השנה. אחת מהיפות שחוויתי. וכמובן, לשנים רבות כאלו, שיהיו טובות עוד יותר, מפתיעות ומרגשות ובעיקר אוהבות".

הגר לא נשארה אדישה והגיבה: "היום לפני שנה אני וניר נפגשנו לראשונה. זה היה מתחת לחופה בשמלה לבנה, מול כל החברים והמשפחה, המצלמות וההפקה. ועדיין, זה איכשהו הרגיש נוח, אמיתי ובעיקר צעד נכון. לא יכולתי להבין אז לאיזה מסע אנחנו יוצאים יחד ומה צפוי לנו בדרך. אין ספק שהדרך שלנו לא תמיד הייתה קלה. לרגעים ויתרנו אחד על השנייה, לרגעים ניר נלחם עלינו יותר ולרגעים אני. עם כל מה שעברנו בשנה האחרונה זה לא מובן מאליו שאנחנו עומדים פה שנה אחרי יחד. אז ממוש שלי, תודה על השנה הכי משמעותית בחיי. תודה על מה שאתה. מחכה בכיליון עיניים לבאות".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן