חוגגים 10 שנים לפורטל

דניאל גרינברג ואייל גולן עברו דירה, בלי אמא

עומרי חיון

13/08/2020

15:05

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אחרי תקופה ארוכה של הכנות ואריזות, דניאל גרינברג ואייל גולן עברו לוילה החדשה שלהם ברחובות, בלי אמא של אייל גולן

השניים עברו אמש לבית פרטי גדול ומפנק ברחובות, שם יקבל כל אחד מילדיו של גולן – אלין, ליאם ויאן חדרים נפרדים. כמובן שגם התינוקת שבבטן, שעתידה להגיח לאוויר העולם בחודש ספטמבר הקרוב, תקבל חדר חדש ומעוצב. בתקופת הקורונה רבים הכירו את סלון ביתו של אייל גולן היטב. הוא אירח בסלון על בסיס קבוע זמרים בהופעות לייב משותפות ששודרו בערוץ היוטיוב שלו. אגב, דירה הם עברו ללא אמא של אייל גולן שהייתה חלק נכבד מחייו בשנים האחרונות.

הסלון המוכר מביתו של אייל ברחובות עתיד להשתנות החל מהיום, זמן קצר אחרי שדניאל גרינברג עברה להתגורר בדיקה המפנקת בה הוא חי. שבועות ספורים לפני שגרינברג תביא לעולם את הבת הראשונה המשותפת שלה ושל גולן, השניים החליטו לעשות שינוי ולהתרחב. בתקופה האחרונה הם חיפשו בית גדול, מרווח ומפנק יותר.

דניאל ואייל החליטו להישאר באותו האזור בו הם מתגוררים היום בעיר רחובות וכעת הם מצאו את אשר שחיפשו. הזוג עבר לווילה יוקרתית ומפנקת, שם אלין, ליאם ויאן, בניו ובתו של גולן מנישואיו הקודמים, יקבלו חדרים נפרדים וחדשים. גם התינוקת שבבטן של גרינברג, שעתידה להגיח לעולם עוד החודש, תקבל חדר חדש. גרינברג חשפה בעמוד האינסטגרם שלה את תהליך העברת הריהוט לבית החדש ולא יכולנו שלא להתרשם.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן