אשתו של עומר אצילי זרקה אותו?

עומרי חיון

23/07/2020

19:13

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הכדורגלן שנחשד בקיום יחסי מין אסורים עם נערות בת 15 מנסה לשים בצד את הפרשה הכואבת. ומה עם אשתו?

ברגעים אלו עומר אצילי ממתין להחלטת הפרקליטות והכרעת מכבי תל אביב בנוגע לעתידו בקבוצה אבל בגזרה הזוגית הוא העביר מסר מרגיע. למרות השמועות על פרידה וגירושים, אצילי ואשתו שרדו את המשבר הגדול ועדיין ביחד. איך? אמש פירסם הסוכן של אצילי תמונה של משפחתו, בו עומר, אשתו אור, ובתם נראות בה. הסוכן כתב: "מת על המשפחה הזאת".

אצילי ואשתו בחרו לשתף את הפוסט בפרופיל שלהם כשאצילי כתב "הלב שלי" ובכך שמו סוף לכל השמועות והספקולציות על פרידה. יש לציין שעדיין לא התקבלה החלטה באשר לדור מיכה ועומר אצילי. השניים צפויים לחכות עד לתחילת שבוע הבא על מנת לקבל הבהרות מהמועדון, ובהחלט ייתכן כי במידה ולא יזומנו לאימונים – ינקטו בצעדים משפטיים. "אי אפשר להשאיר אותם באוויר.יש להם חוזים, הם רוצים לחזור וזו הפרנסה שלהם. אי אפשר פשוט להתעלם מהם".

גם ברמה הפיננסית העסק עדיין לא ברור, הצהובים עדיין לא הגישו את התקציב ולא בישרו לשחקנים על גובה הקיצוץ שיידרשו אליו – קיצוץ שככל הנראה, יעמוד על כ-40% לערך. כאמור, גם אור אשתו שיתפה את הסטורי, מה שאומר שלמרות אינספור שמועות ושלל ספקולציות, המשפחה הצליחה לעבור את המשוכה הלא פשוטה שהציב בפניה אותו אירוע.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן