ג'ניפר סנוקל בדרך להישרדות

כוכבת מעושרות חזרה ארצה, נכנסה לבידוד, ובקרוב תקדם את המו"מ של ההפקה לקראת השתתפות בעונה הבאה

ג'ניפר סנוקל בדרך להישרדות: היא שבה לארץ ועכשיו גם נחשפת אחת הסיבות לחזרתה.  המעושרת הבלונדינית קיבלה הצעה להיכנס לעונה הבאה של "הישרדות "כך שבקרוב, , היא שוב תככב על המסך שלכם. למרות שעבודת הליהוק כמעט הסתיימה לגמרי, בסוף השבוע הודיעו בהפקת הישרדות לכוכבים החדשים, כי צילומי הריאליטי ידחו. השורדים החדשים קיבלו הודעה על הדחייה ובהפקה בדקו את זמינות המשתתפים לחודש דצמבר הקרוב.

הדחייה בצילומים הגיעה בעקבות הבעיות הלוגיסטיות בהן ההפקה נתקלה עקב טיסות הקורונה והועבדה שישראל לא מאושרת כרגע להמריא למדינות השונות. סנוקל, כוכבת "מעושרות" ומי שעברה גירושים מתוקשרים מעופר טלקר, חיה מעבר לים ובקושי עדכנה את הרשתות החברתיות שלה. כעת אפשר כבר לבשר כי היא חזרה לארץ – וגם את זה היא עשתה מתחת לרדאר.

את הימים הללו מבלה סנוקל בבית מלון בתל אביב ואחרי שניתקה כל קשר עם מקורביה וחבריה בישראל, היא חזרה בהפתעה. הפעם מבלי לספק יותר מדי הסברים או לפרט על הנעשה בחייה האישיים. מי עוד יככב לצידה? נעמי הורביץ ויובל שם טוב, הלא הוא יובל המבולבל, במגעים לקראת הצטרפותם. לאחרונה נעשו פניות אל השניים ומתנהלים מגעים מתקדמים בנושא.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן