חוגגים 10 שנים לפורטל

הקמפיין הראשון של ניר והגר

עומרי חיון

06/07/2020

14:09

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הזוג הגדול של חתונמי נבחר לככב בקמפיין זוגי וירוויחו על כך ארגז כסף מרשים ביותר

הגר וניר נבחרו לפרסם סדרת מזגנים חדשה של מותג ישראלי ותיק. אנו נזכיר לכם כי הקמפיין הזה מגיע חודש אחרי שידור הפרק האחרון בתכנית שכבשה את לב הצופים. בפרק הסיום נזכיר כי הגר וניר חשפו כי הם החליטו להפריד כוחות – אך הקאמבק הגיע זמן קצר לאחר מכן. מחברת המיזוג שהחליטה לבחור בשניים לכיכוב בפרסומת נמסר: "כולנו היינו עדים לתהליך המקסים שעברו השניים כשהצליחו להשביח את הזוגיות בניהם בדיוק כמו המזגן החדש שלנו".

אחרי הקושי הרב השניים בחרו להמשיך את הזוגיות ולבחון אותה בחיים שמחוץ לתכנית. הם באו ביחד לאירוע ההקרנה עם שאר משתתפי התכנית. למרות שלא ברור אם הם נשארו יחד ושרדו את מבחן המציאות, על פי הפרק האחרון היה ברור שיש ביניהם קשר טוב והם באווירה טובה מאד. הגר אמרה: "יש המון דברים שאם הייתי יכולה לעשות אחרת, הייתי עושה".

זה קרה כנגד כל הסיכויים גם אחרי שהמצלמות של "חתונה ממבט ראשון" כבו והמומחים הלכו הביתה, אבל הגר וניר המשיכו את הזוגיות שלהם עד עתה. לאחרונה השניים סיימו לייב ארוך באינסטגרם עם קורין גדעון, שבמהלכו הם חשפו לא מעט אינפורמציה מעניינת. בין היתר הגר שיתפה את העוקבים שבעקבות התוכנית אביה יצר עימה קשר לאחר שנטש את המשפחה.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן