גדי פניבילוב בדרך להישרדות VIP

עונת הישרדות VIP עדין לא הסתיימה אבל בהפקה כבר סוגרים רשימות לקראת העונה הבאה. אז מי יככב על המסך בקרוב?

גורם בהפקת הישרדות אישר שנעשתה פנייה לכוכב האח הגדול גדי פניבילוב. הדייר בדימוס נפגש לאחרונה עם בכירי ההפקה והוצע לו להשתתף. יהיה מאד מפתיע ומענין לראות את גדי על האי אחרי תדמית המפונק שנוצרה לו בבית האח הגדול לאחרונה. אותו גורם מסר שהבחירה בפניבילוב לא מאוד מפתיעה ולו רק בגלל העניין שהשתתפות שלו בריאליטי הקשוח, לא העובדה שהוא די נינוח ועצל למתמודדים האחרים שהיו בבית.

בכל אופן הוא אישר עקרונית שרוצה לקחת חלק ובקרוב מאוד הוא יטוס למשך חודשיים של צילומים. מי עוד יחבור אליו? נעמי הורביץ ויובל שם טוב, הלא הוא יובל המבולבל, במגעים לקראת הצטרפותם. לאחרונה נעשו פניות אל השניים ומתנהלים מגעים מתקדמים בנושא. הורביץ היא בת זוגו לשעבר של חיים הורביץ, בנו של אלי הורביץ, המנכ"ל לשעבר של טבע, אך הם נפרדו בחודש פברואר 2019.

כמו כן הורוביץ בעלת ספא "שבע" במלון הילטון ומעניין יהיה לראות כיצד מהספא תעבור לתנאים לא פשוטים באי מבודד. בנוסף, יובל שם טוב ישוב לריאליטי אחרי שכיכב ב"רוקדים עם כוכבים" וב"חמישה אבות". בימים אלה מלהקים ברשת עונה חדשה של הריאליטי המצליח, והשאיפה היא להתחיל את הצילומים כבר בעוד חודשיים.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן