אז מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הפקת הישרדות?

קבלו הצצה שהמנחה גיא זוארץ החליט לשתף על מה שקורה בזמן הצילומים של הישרדות. מה דעתכם?

גיא זוארץ כתב: "אני משתף אתכם בסרטון קטן מאחורי הקלעים של צוות הישרדות. מעל ל 100 אנשי צוות : צלמים ,תחקירנים, אנשי סאונד ,צוות טכני עובדים, עוזרי הפקה, מפיקים, מפיקות  שעובדים הכי קשה מסביב לשעון כדי להרים את התכנית הזאת, יום אחרי יום במשך חודשיים. כולנו מתגעגעים למשפחות שלנו. בערבי שישי הכי קשה אז מה שאתם רואים עכשיו – זאת הדרך שלנו להרגיש קצת בית".

מה עוד קורה מאחורי הקלעים? על כל שבט יש שלוש מצלמות. אם המצלמות לא בסביבה – המתמודדים שומרים מרחק זה מזה ואסור להם לדבר, כדי שלא יתפספס אירוע כלשהו. בנוסף, כשאנשי הצוות מתקרבים לשורדים, אסור להם לענוד שעונים כדי שהמתמודדים לא יידעו מה השעה, ואסור להם לענוד משקפי שמש. כמו כן אחת הסיבות לכך שהמתמודדים מגיעים טעונים למועצת השבט היא ההמתנה הארוכה.

למה? המועצה נערכת באי אחר, שונה מזה של השבטים והמתמודדים מגיעים לשם בבוקר וממתינים שעות ארוכות, כל אחד בנפרד ואסור להם לדבר אחד עם השני עד תחילת המועצה. זה נקרא "נוהל מועצה". והנשים? לפני מועצת השבט, בהתאם להחלטת ההפקה, המתמודדות מקבלות פינצטה וסכין גילוח. יש להן כ-20 דקות לסיים את המלאכה, ואסור להן לדבר אחת עם השנייה. זוארץ סיכם: "שתהיה לכולם שבת שלום משפחתית ואוהבת".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן