ליטל סמדג'ה ביקשה סליחה מירדן ג'רבי

 

שתי כוכבות הישרדות נקלעו לדו קרב פוסטים ברשתות בעקבות האימרה הפוגענית של ליטל לעבר ירדן: "בחורילה"

בפרק האחרון של הישרדות ירדן ג'רבי נלחמה למענה ולמען השבט שלה. ליטל סמדג'ה קראה למדליסטית "בחורילה" וג'רבי יצאה במסר בעמוד האינסטגרם הפרטי שלה. הפוסט של הג'ודאית זכה לאלפי תגובות בנושא המילים הפוגעניות. ליטל סמדג'ה הבינה שמשהו לא היה בסדר והחליטה להגיב לדברים. "אני מעריכה את ירדן. בעיני המילה 'בחורילה' היא לא רעה".

עוד הוסיפה סמדג'ה: "לא קיללתי אותה, יצאה לי בדיחה פוגעת. התנצלתי בפני ירדן. ממתי אני נגד נשים? והורסת הישגים? זה יצא מכל פרופורציה. זה בסדר שירדן מדברת מהכאב שלה אבל כל הברחשים מסביב מנסים ללבות ולייצר שנאת חינם, זאת הבעיה שלי. ידעתי שככה היא מרגישה אבל חשבתי שזה מאחורינו כי דיברנו. אולי היא מנסה לייצר מודעות לנושא וזה נעשה דרכי. אני לא אמרתי את זה בקטע סטיגמתי כי אני בעצמי לא ברבי ולא אישה עדינה בשביל לשפוט נשים אחרות".

לסיכום אמרה: "לא התכוונתי לפגוע ואני מצטערת אם פגעתי אבל אני חושבת שזה מלחמה מיותרת כי אנחנו באותו צד. לא צריך לקחת בדיחה, גם אם היא לא מצחיקה, ולהפוך אותה לעלבון. פגעתי בירדן ומולה סיכמתי את הנושא. אני בטוחה שירדן לא חושבת שאנחנו הנשים צריכות להיות מוגבלות". אגב, לפני שבועיים ועוד לפני שידור הפרק, סמדג'ה וירדן ערכו שיחה ברוח טובה בנושא.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן