חוגגים 10 שנים לפורטל

מאור פינקלשטיין מחתונה ממבט ראשון חזר לאקסית

עומרי חיון

27/05/2020

16:36

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אחרי ארבעה שבועות ביחד, החליטו מור לרמן ומאור פינקלשטיין, הזוג שהכיר תחת החופה של חתונה ממבט ראשון, לפרק את החבילה. מאור חזר לאקסית שלו, נטע דורון.  

מאור פינקלשטיין הודיע למור ובפני השופטים על סיום הקשר שלא צלח כבר מתחילתו. לרמן המופתעת עזבה את ביתו של מאור ויצאה עם דמעות בעיניים. כעת אפשר לדווח שמאור חזר לאקסית שלו, נטע דורון. הבחורה שלו גדלה בהרצליה והיום היא בתל-אביב. נטע עובדת במשרד עורכי דין. כזכור, אחרי ארבעה שבועות ביחד, החליטו מור לרמן ומאור פינקלשטיין, הזוג שהכיר תחת החופה של חתונה ממבט ראשון, לפרק את החבילה.

מאור קיבל את ההחלטה היה, שלהפתעתה הרבה של מור זה לא היה בכיוון. לרמן מצידה החליטה לעלות פוסט ברשתות החברתיות: "הנה אני מסתכלת במראה. באותו היום, ממש ברגעים ההם, הלב שלי עוד שנייה התפוצץ מתקווה, ראיתי את אותה הילדה שבי, זו שדמיינה שוב ושוב בראש את הצעדה לחופה, וביני לבין עצמי אני לוחשת לה, שהאישה שהיא היום, תגשים לה את החלום".

מור לרמן הוסיפה למהלך המפתיע: "בגילוי לב אמיתי, המסע שעברתי הוא רחוק מהמסע שתיארתי לעצמי בדמיון, מהמסע שפיללתי לעצמי באמת ובתמים, אבל איפשהו שם באמצע הדרך, גיליתי עמוק בפנים שזה כנראה המסע שהייתי צריכה לעבור. כמו בסרט נע, ראיתי מי היא מחדש, סך הכל פחדנית לא קטנה, שאולי הלב שלה כבר כל כך שביר שלא יעמוד בעוד אכזבה, היא כל הזמן חששה שכל העולם ואשתו יראה את החולשות שלה".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן