מלחמת "הישרדות": נתי שדה נגד אסי בוזגלו

עומרי חיון

19/05/2020

14:24

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

נתי שדה זעם על המחירון של אסי בוזגלו: "אסי בוזגלו החצוף הזה שאם לא היו קוראים לאח שלו מאור אז אף אחד לא היה מלהק אותו, מפרסם את הזבל הזה, אני הזדעזתי"

אסי בוזגלו פתח אתר רשמי בו הוא מנסה לנצל את התהילה מהשתתפותו בהישרדות. מה הוא מציע? על פי הכתוב ניתן להזמין את הכדורגלן לשעבר לאירוע או לקבל ממנו הקדשה אישית בתשלום. שימו לב למחירים: 12,000 ש"ח עבור אירוע משפחתי בו השורד יכבד אתכם בנוכחותו במשך שעה ויחלק לאורחים צמידים וגלויות. בנוסף, החוגג יקבל מבוזגלו כדור חתום. רוצים שהוא יגיע לבר מצווה? תשלמו לו 6,000 ש"ח.

השורד לשעבר, נתי שדה, זעם על הפרסום וכתב: "אסי בוזגלו חברים – כשהתחיל מבול ההודעות והבקשות במסגרת 15 דק התהילה שלי, הבטחתי לעצמי שלא משנה כמה זמן זה ייקח אני אענה לכל אחד ואחת! כי ידעתי שזה זמני ואמרתי 'תהיה נחמד, לא תמות מזה' וכן, זה היה קשה לקבל עשרות אלפים של הודעות ובקשות לברכות אבל לאט ובטוח עניתי על כולן כמעט בלי יוצא מן הכלל".

"היו גם מקרים שביקשו ממני לבוא לאירועים – לחלקם לא יכולתי להגיע ולחלקם כן הצלחתי להגיע, אבל מעולם לא חשבתי להתעלם ובטח ובטח לא חשבתי לקבל על זה כסף! זה חלק מהסערה הטובה הזאת של הריאליטי כך תמיד אמרתי. אני מכיר כמה סלבס פה בארץ ובואו נגיד באנדרסטייטמנט שהם קצת יותר מוצלחים ומוכרים מאסי בוזגלו ומעולם לא שמעתי שמישהו דורש כסף על ברכות, שידור לייב או על הגעה לאירוע, כל מי שאני מכיר עושה את זה כהוקרה על החיבוק שהוא מקבל מהקהל. אסי בוזגלו החצוף הזה שאם לא היו קוראים לאח שלו מאור אז אף אחד לא היה מלהק אותו, מפרסם היום את הזבל הזה…אני הזדעזתי".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן