מדברים על חתונה: אסיף אלקיים ומעיין אדם ממש לא נפרדים

עומרי חיון

18/05/2020

14:39

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שמועות ברשת סיפרו שהזוג האוהב נפרד אחרי שנקלע למשבר בתקופה האחרונה – האמנם? שמועות ברשת סיפרו שהזוג האוהב נפרד אבל פורטל עומרי חיון בירר עם מקרובים לזוג שאמרו בעילום שם שאהבה פורחת שם מתמיד ושהם מדברים כבר על חתונה מאשר על פרידה. לעוד פרטים המשיכו לקרוא

זה הזמן להזכיר שליאור ותקווה נפרדו חודש אחרי שיצאו מהבית ומכאן השמועות על הקשר שקשה להחזיק מעמד. לכל המודאגים, אנחנו כאן כדי להרגיע, אין שום פרידה באופק בין מעיין לאסיף, מדובר בסך הכל בכמה שמועות לא מבוססות.

השניים דיברו בטלפון ומעיין סיפרה כי היא אמרה לו שהיא גאה בו, מיד כשהוא יצא מבית האח. לאחר מכן כזכור, אסיף ומעיין נפגשו אחרי השהות שלו בבית האח, מיד כשהוא הגיע לביתה שבמרכז הארץ. השניים הצליחו לגשר על הפער הספציפי הזה ועל פערים אחרים שקיימים ביניהם. הם פשוט החליטו לקחת את העניינים בקצב שמתאים לשניהם ויש לנו תחושה שעוד נשמע מהם.

מעיין אדם אמרה: "אני בחרתי בזה לפני חצי שנה ולא ידעתי שהמחיר יהיה כל כך כבד. לא ידעתי שיהיה לי לי כל כך קשה, המצב שלנו מורכב ובטח שלו, אבל לקחנו שבועיים מהרגע שהוא יצא לברר עם עצמנו והרגשנו מספיק בנוח". נראה שהם מצויים בתקופה טובה והשמועות על הריון של מעין אדם בהחלט יכולות לבשר על עתיד ורוד אצל השניים.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן