דנית גרינברג שוב רווקה לוהטת

למרות שיש לא מעט רגשות האחד כלפי השנייה, הם כנראה לא ממש מתאימים והחליטו לפרק את החבילה ולהיפרד. "הם הבינו שהם לא מתאימים האחד לשנייה וכי הם נמצאים במקומות אחרים בחיים שלהם"

הרווקה הלוהטת של הביצה, דנית גרינברג, שהחליטה להיפרד מאיש העסקים, איתו יצאה בחודשים האחרונים. אחרי שקראתם לראשונה על הזוגיות שלהם, עכשיו הגיע הזמן לבשר לכם שהשניים כבר לא ביחד. מקורבים לזוג הפרוד ידעו לספר כי השניים, שרק החלו לצאת לפני 9 חודשים, אז הכירו במסגרת עבודה על פרויקט עסקי משותף, הבינו כי למרות הכימיה הטובה ביניהם זה לא יעבוד.

עוד הוסיפו גורמים כי למרות שיש לא מעט רגשות האחד כלפי השנייה, הם כנראה לא ממש מתאימים והחליטו לפרק את החבילה ולהיפרד. חברה של השניים סיכמה היטב את הפרטים: "הם הבינו שהם לא מתאימים האחד לשנייה וכי הם נמצאים במקומות אחרים בחיים שלהם ומחפשים אחר דברים שלא מתאימים האחד לשנייה".

כזכור, דנית הצטרפה כשותפה עסקית אך מאז שהחלו לעבוד יחד – הם היו לא מעט זה עם זו. בהתחלה אולי עדיין אי אפשר היה להגדיר אותם כזוג, אבל הם בילו הרבה כי הם עובדים יחד והיה ביניהם חיבור טוב. תחילה נראה היה שמדובר בשותפות עסקית וצריך לזכור שדנית רק בקיץ סיימה את הקשר עם אליאב אחרי שהם התגרשו באופן רשמי ונפרדו בטונים צורמים. הם נקלעו לקשיים בניהול העסק המשותף אותו הקימו בשנה האחרונה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן