חוגגים 10 שנים לפורטל

זה יגמר ברצח: תכירו את אופיר קדם האקס המרגל של אירן

עומרי חיון

04/04/2020

9:53

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

במשך שנה וחצי עברתי התעללות נפשית ופיזית על ידי האקס שלי אופיר קדם לקח לי 4 שנים של בידוד בייתי להתגבר עליו אבל לבסוף זה הצליח. היום אני רק מתפלל למותו למעצרו. הוא נכנס לחיי 3 ימים אחרי שהודעתי שאני רץ לכנסת עם "עלה ירוק" כל המטרה שלו הייתה שאפרוש מהמירוץ לכנסת שהסקרים הראו שלראשונה מפלגת עלה ירוק עומדת להיכנס לכנסת בזכותי… אופיר גנב ממני מאות אלפי שקלים מחשבון הבנק חי על חשבוני עישן גראס על חשבוני ושבר לי את הלב הוא לא שבר הוא רסק אותו לאלפי רססים.

ב-2015 עזבנו את הארץ למקסיקו שם לפי תוכנית מוכנה מראש הוא נטש אותי והתעלל בי יחד עם החבר שלו עידו שהתנהג באלימות קשה כלפי. אם מישהו קורא את זה אני קורא לכם לעשות צדק להסגיר אותו למשטרת ישראל. אני קורא לאופיר מכאן – לך למשטרה תגיד את האמת תספר על אין סוף הפעמים שבגדת בי עם גברים אחרים על האלימות הקשה שהפנת כלפי על נסיון הרצח בתאילנד שניסת להפיל אותי מהגג או ליפול בעצמך במטרה להוציא אותי רוצח.

אופיר לא לבד מתן חיון אחי שיתף איתו פעולה ובמשך 29 שנים שיתף פעולה עם עביריינים וארגוני טרור וביצעו יחד אלפי פיגועים בארץ ובעולם. אמא שלי אולי לא מאותו דם אבל עדין אמא שלי נאלצה לעבור את כל הסבל הזה איתי יחד ואני אוהב אותה ואותה אני הציל. אמא של אופיר התנהגה כלפי בגזענות מתוך שנאת מזרחיים, שנאת שחורים. כמו כל מהלך אחר שנעשה באנושות נגד זוהר הרגוב, אייל גולן, קובי פרץ וכל זמר מזרחי אחר.

אותי עצרו ושלחו לכלא כ-6 פעמים למרות שמעולם לא עברתי על החוק. אותי אשפזו במסודות פסיכאטרים למרות שאני שפוי וכל בדיקה שתעשה אצל כל פסיכאטר לא מושחת תוכיח את התרמית הגדולה ביותר בהיסטוריה של האנושות. אני קורא למשטרת ישראל להפסיק לשחק לפני שסוף העולם מגיע.

אני קורא לראש הממשלה להוציא צו סגירה לבית החולים הפסיכאטרי נס ציונה – לשחרר את כל המטופלים שסובלים פה. מדובר בארגון פשע בין לאומי שחררו אותי אני מת פה מבפנים נשבר לי הלב

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן