חוגגים 10 שנים לפורטל

מחאה ברשת נגד רועי עוז, עורך האח הגדול בגלל הדחתו של אלון

עומרי חיון

23/02/2020

23:40

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מחאה ברשת נגד עורך האח הגדול, רועי עוז, ונגד ההפקה על הדחתו של אלון וולקוביצקי

"ליאור עובר על החוקים כל הזמן ולא מודח" כך טוענים הגולשים לאחר הדחתו של אלון וולקוביצקי. מסתבר שמאחורי העזיבה המפתיעה, התחוללה דרמה בבית הוריו של וולקוביצקי. צופי ערוץ האח הגדול הבחינו שהוא לא מצולם בבית בשעות האחרונות והתחילו לברר מדוע. "אבא שלו ראה שבמשך שלוש שעות הוא לא על המסך" מספרת זיו כהן, מי שלקחה על עצמה לנהל את המטה של וולקוביצקי שאמור היה לדחוף לניצחונו בתוכנית.

"הוא ניסה ליצור קשר עם ההפקה של התוכנית על מנת להבין מה קרה. החשש היה שזה משהו בריאותי ולבסוף נאמר לו שהוא הודח מהתוכנית ככל הנראה כי עבר על חוקי התוכנית". הוסיפה. הגולשים ברשת פתחו במחאה: "זה ממש בושה. איבדתם הרבה צופים בגלל הצעד הזה. המון אנשים עוברים על חוקי הבית כמו ליאור ואסיף".

גולש אחר כתב: "אם הוא היה שמאלני היתם מביאים בקלאוות לחדר האח. שמאלנים מסריחים". האח הגדול מסר: "אלון וולקוביצקי, שנכנס כדייר לבית האח הגדול לפני שלושה ימים, התבקש עתה לעזוב את הבית. בהפקת התכנית החליטו להוציאו כיוון שמאז כניסתו לבית עשה מספר פעמים שימוש במידע מבחוץ, ובכך עבר על חוקי התוכנית. כידוע, אלון נכנס בכניסה השנייה של דיירי האח הגדול, רק ביום שבת האחרון. על פי חוקי התוכנית, על הדיירים שנכנסים בכניסה השנייה חל איסור מוחלט לעדכן את הדיירים הוותיקים במידע מבחוץ. אלון כאמור עשה זאת מספר פעמים על אף שנקרא לחדר האח הגדול והוסבר לו כי זו עברה חמורה על חוקי הבית. היום כשעשה זאת שוב, לא נותרה ברירה והפקת האח הגדול הודיעה לו על הוצאתו מבית האח הגדול".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן