חוגגים 10 שנים לפורטל

נשבר לה ה… מיכל הקטנה עולה להתקפה

עומרי חיון

05/03/2020

9:09

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

"תצאו לי מהוריד" מבקשת מיכל ויצמן אחרי שספגה הכפשות על הבילויים שלה אחרי הלידה

3 ימים לאחר הלידה האחרונה שלה החליטה מיכל ויצמן לצאת לבלות עם בעלה לארוחת ערב במסעדה הקרובה לבית החולים בו ילדה. הדבר הרגיז חלק מהגולשים שהחלו לכתוב טוקבקים קשים והודעות פרטיות קשות. מיכל ויצמן החליטה להגיב להכפשות: "לתמימותי חשבתי שדברים קצת השתנו, שנעשינו חברה טובה יותר, מכילה יותר ופתוחה יותר, אך שוב, טעיתי ושוב אני צריכה להתמודד עם שצף ההשמצות והדעות הפרימיטיביות".

עוד כתבה: "ברשתות החברתיות והאמת, שאין בי סבלנות לזה יותר. אמנם אני דמות ציבורית אבל מאז ומתמיד כוונותיי צנועות ואנושיות רק לחיות את חיי, בכבוד. כל שבניתי הוא שלי, תוצאה של עבודה קשה ביזע ועשר אצבעות ואני ממש לא מתכוונת להתנצל על זה! מצער אותי לגלות כל פעם מחדש כמה קשה לאנשים לקבל את היותי אישה, חזקה, שעושה מה שמרגיש לה".

"נמאס לי מאלו שמנסים לגרום לי להרגיש רע עם דרך החיים שלי, עם הבחירות שלי רק כי יש להם קצת אומץ וכוח מאחורי מסך ומקלדת ואין סיכוי שאשתוק לזה יותר. כאישה בעולם המטורף הזה, זה גם ככה לא פשוט, לא פשוט לקבל עבודה, לא פשוט להתפרנס בכבוד, אני עובדת בכל יום בשביל זה, בשביל כולנו הנשים שכבר שנים רוצות לעורר פה שינוי!".

"אני מבקשת בכל לשון של בקשה שתניחו לי תניחו לי לחיות את חיי בשקט, בלי הציניקניות שלכם ובלי הדעות המיותרות שלכם ואם מפריע לכם לראות אותי בפריים, אתם מוזמנים באהבה להפסיק לעקוב אני אמשיך בכל יום מחדש לעשות כל מה שבא לי לעשות, אני ילדה גדולה, יודעת בדיוק מה טוב לי ולא צריכה שתדאגו לי".

לסיכום ציינה: "אני אמא לחמישה ילדים טהורים, ואישה חזקה לבעל מדהים ואני ממש לא מתכוונת להתנצל על זה יש כל כך הרבה דברים אחרים בעולם להתעסק בהם מלבד מה מיכל הקטנה עושה אחרי לידה, מה היא שותה, אוכלת או לובשת אני אמשיך לפרסם כל מה שנראה לי לנכון".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן