חוגגים 10 שנים לפורטל

תמונות לוהטות של ירדן אדרי

עומרי חיון

24/02/2020

19:31

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

ביקיני? הלבשה תחתונה? על ירדן אדרי הכל נראה פגז – כנסו למקבץ

מעל 63 יום ירדן אדרי מהאח הגדול מככבת על המסך הקטן. עכשיו פורטל עומרי חיון חושף לראשונה תמונות חושפניות שדלפו לרשת. הפעם אנחנו חושפים אותה בשיער פזור קצת יותר ממה שהתרגלנו אליה בבית האח. אין ספק שעל פי התמונות הללו שנראות כאן יש לה בהחלט מה להבליט ומוזר שזה לא בא לידי ביטוי בבית האח שם היא נוהגת להישאר צנועה יותר. כשאנחנו רואים את התמונות הללו בהחלט מדובר בשאלה מתבקשת.

מקורבים לדיירת אומרים שהיא רוצה בהמשך לדפוק הופעות עם שיער פזור כשהם יגיעו למאני טיים ובינתיים היא בטוחה בעצמה. עם או בלי קשר, הנושא העדתי והסטיגמות על המזרחיים עדיין מעסיק אותה מאוד. היא נכנסה לבית האח הגדול כי היא חושבת שיש לה המון מה לתרום בבית, בינתיים היא תורמת. מעריציה צריכים להחזיק לה אצבעות כי בינתיים נראה שדואק הוא הדייר האהוב.

ירדן אדרי, בת 25, רווקה שגדלה בקריית מוצקין וגרה עם ההורים מתפרנסת כדוגמנית, ולומדת במקביל אומנות. אגב, רק לאחרונה ראינו את ירדן עם שיער פזור. זוכרים למה? כידוע ירדן אדרי דואגת לסדר לעצמה את השיער בכל בוקר אבל למהלך הזה שלה אין ספק כי אף אחד לא ציפה. פשוט מאד: משימת טלפון התקבלה בבית האח הגדול, משימה שהייתה גם בעונה שעברה, אז כל פעם דייר אחר עונה לשיחה והוא צריך לבצע מטלות, באחת השיחות ירדן קיבלה הוראה ממעצב השיער גילי אלגבי שביקש לעשות לה כמה תסרוקות והיא הסכימה. התמונות שעלו לרשת בהחלט מחמיאות לה ונראה היא תמצא כבר קמפיין אחרי שתצא מהבית.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן