חוגגים 10 שנים לפורטל

עוז זהבי מתחתן

עומרי חיון

19/02/2020

1:45

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מזל טוב לעוז זהבי, שהולך להיכנס מתחת לחופה בפעם הראשונה בגיל 36

זהבי עומד להינשא לארוסתו ואם בתו, הגר דנון. הדרך המשותפת של השניים לא הייתה פשוטה בכלל. הם הכירו בבית הספר למשחק של יורם לווינשטיין וניהלו זוגיות מספר שנים עד שנפרדו. מאז עבר זמן וזהבי ביטל חתונה עם השחקנית ליהי קורנובסקי, אבל הקאמבק של זהבי ודנון היה הפעם רציני מאד.

לפני שנתיים וחצי חזרו אחד לשנייה ובינואר בשנה שעברה הם הביאו לעולם את בתם הראשונה, כרמי. הצעת הנישואים קרתה בחגיגות השנה החדשה, אבל נשמרה בסוד עד עתה. מתי זה קורה? זהבי ודנון צפויים להתחתן ב-27/3/2020 באירוע קטן שיכלול מאה וחמישים אורחים באולם ביפו. את שמלת הכלה של דנון תעצב ליהי הוד. כאמור, בינואר אשתקד השניים הפכו להורים כשנולדה בתם הבכורה, כרמי. זהבי סיפר על האבהות ואמר: "האבהות שינתה אותי ופתחה לי עוז חדש שלא הכרתי, עוז אחר. העוז הזה הוא אבא, אחראי, אוהב, מסודר".

עוד אמר: "לא הרגשתי שזה משהו שברחתי ממנו במשך השנים. חייתי. אני קורא לזה 'תא רדום', וכשהוא מתעורר הטבע אומר לך 'אוקי, יש לך ילדה'. זה כיף מאוד, אנחנו אוהבים אותה וזה המון אושר". זהבי החליט לשלוף טבעת ולהציע לה נישואים בערב השנה החדשה והשניים צפויים להינשא בסוף מרץ. מזל טוב.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן