גדי, ליאור, ניר ואסיף מאבדים את זה! פיצוץ מטורף בבית

עומרי חיון

09/02/2020

19:04

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הבית עולה בלהבות אחרי צרחות בין ליאור דואק, אסיף אלקיים וניר אבישי כהן

ריב שמתפתח מדייר לדייר, כולם צורחים אחד על השני, הרגשה מזופתת לחלוטין – זה מה שקרה בבית האח. ליאור דואק צרח על אסיף אלקיים וגם ניר אבישי כהן יצא על אסיף אלקיים: "אתה בנאדם שקרן צבוע". בינתים גדי צרח על ניר, אדם התפרץ על ניר ותקווה תקפה את ניר אבישי כהן. נראה שיש מהומה גדולה וחוסר שקט – האם האח הגדול יתערב?

בקרב הגולשים יש הרגשה שאולי האח הגדול יסגור את התוכנית. הכל קרה כאשר חגית הצטרפה באיחור לישיבת התקציב, וראתה שלא הזמינו מרכך לשיער. באותו הזמן ליאור וגדי נכנסו לחדר האח הגדול עם התקציב המוכן. כעבור כמה דקות החל ויוכח קולני שגלש לריב ממשי בין חגית לאמלי פרי על המרכך שחסר ברשימת תקציב. ניר ואמלי כעסו על חגית.

חגית ספגה אש מאחר והיא לא יכולה לטענתם לכעוס כי לא לקחה חלק בתקציב. במקום אחר בבית, ירדן אמרה לגדי שהריב אתמול עם ניר הצחיק אותה. בו זמנית אסיף ואמלי אדם הוציא אריזות ריקות מהפח ומתעצבן על התנהגותם של הדיירים. הוא מחפש מי עשה את זה. כעבור זמן מה רונן פיגנבוים העיר ליוסי על ההתנהגות של גדי אתמול. הוא אומר לו שאם הוא יושב איתו כל היום, שילמד אותו להתנהג. שוב התפתח ויכוח גדול בין כמה דיירים. צפו בקטע.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן