חוגגים 10 שנים לפורטל

האם אופירה אסייג קיבלה הזמנה לחתונה של אייל גולן?

עומרי חיון

03/02/2020

18:09

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שמועות רבות עלו לאחרונה לקראת חתונה השנה- האם נראה גם סולחה?

מגישת הרדיו והטלויזיה, אופירה אסייג, קיבלה הזמנה לחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג. השמועה הזאת רצה ברשת ביממה האחרונה ונראה שמשהו מאז מוזר קורה מאחר והשניים לא מדברים. מצד שני מדובר ברכילות עיקשת כאמור. אופירה אסייג המפורסמת מתכננת להגיע לחתונה של אחד הזוגות הנוצצים. האם זה נכון? בשלב זה הצדדים מכחישים אך יהיה מעניין לראות מי תגיע ומי לא.

רק לאחרונה אופירה נשאלה על הקשר עם גולן ואמרה: "אייל הוא לא בחור רע, אבל הוא בן אדם שנגרר, קל להשפיע עליו". כמו כן היא גם שיתפה את הקוראים על הירידה במשקל ועל ההצלחה בתוכנית שלה ושל ברקוביץ שהעניקה אחוזי רייטינג מפוצצים לתכנית של שישי בערב. הניצחון שלה הוא גם בגלל ברקו והיא מודה בזה אבל מה שענין את כולם בעיקר זאת פרשת העוקב והיחסים המרים עם הזמר.

הדרמה סביב אייל גולן ואופירה אסייג לא שקטה והיא שוב החלה לדבר עליו. אסייג אומרת שהיא לא פוסלת סולחה אבל מצהירה שלא תבוא לחתונה שלהם. כזכור, פרשת העוקב הביאה למשבר גדול ביחסים של השניים. דניאל התבטאה בנושא ודווקא הייתה בעד הקשר של אייל ואופירה ואמרה שאין לה שום דבר כלפי אופירה וגם הזמינה אותה לחתונה. זה כאמור לא ישכנע את המגישה להגיח לפתע.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן