חוגגים 10 שנים לפורטל

אביבית בר זוהר למען ילדים יתומים

עומרי חיון

26/01/2020

18:03

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הכוכבת הודיעה באינסטגרם שהיא מחפשת נערים שיקבלו תפילין לעילוי נשמת אביה

בחור אשר מממן ועושה בר מצוות לנערים שאין להם הורים איתר את אביבית בר זוהר אשר הודיעה באינסטגרם שהיא מחפשת עוד ארבעה נערים שיחגגו בר מצווה משותפת. כחלק מההליך הם יקבלו תפילין  כאשר כל האירוע יהיה בסימן עילוי נשמתו של אבא של אביבית שמת לאחרונה. אביבית ביצעה סגירת מעגל עבור אביה, משה ז"ל, אשר היה קבלן.

אנחנו נזכיר לכם שהיא לקחה את זה קשה מאד. הכוכבת החליטה לחזור לעיר הולדתה רחובות, על מנת שתוכל להתגורר באותו הבית עם אמה, שנשארה לבד ללא אביה וזקוקה לתמיכתה ועזרתה. על פי הסובבים אותה, בר זוהר חתמה על חוזה שכירות בדירת פנטהאוז במרכז העיר רחובות, דירה של 250 מטר מאובזרת כאשר אחד התנאים למציאת הבית היה המיקום שלו, בר זוהר בחרה בבית שנמצא במרכז רחובות.

סגירת המעגל עבור הילדים היתומים נעשתה בכך שאבא שלה הפך אותה לכזאת, אומנם לא בגיל צעיר או מצוות אבל לאבד אבא זה קשה מנשוא. אגב, אבא שלה היה זה ששיפץ את הבית בו היא גרה כיום וזו הסיבה המרכזית שאביבית חתמה על החוזה, אך גם כדי שאמא שלה לא תצטרך רכב ומוניות כדי להתנהל בשגרה ובסידורי היום יום. הפנטהאוז ממוקם קרוב לאחיות שלה, שיוכלו להגיע לבלות איתן את ארוחות השישי.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן