חוגגים 10 שנים לפורטל

הרישיון של לואי עלי נשלל

עומרי חיון

26/01/2020

18:34

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הזמר מצליח קיבל בימים אלו נהג פרטי עקב שלילת הרישיון שלו

למרות שלואי עלי ממשיך בכוכב הבא הוא התבשר לאחרונה בחדשות לא נעימות מאחר ובית המשפט הודיע לו שאחרי ארבע שנים של הליכים משפטיים, הוא שולל ממנו את רישיון הנהיגה לתקופה של מספר חודשים. הכל החל כאשר לפני ארבע שנים, הזמר היה מעורב בתאונה, כך שלאחר משפט ארוך החליט בתחילת השבוע בית המשפט כי הוא שולל מלואי עלי את הרישיון לתקופה של מספר חודשים.

עבור בן טיפוחיו של אייל גולן מדובר במכה רצינית אבל הוא לא מתכוון לעצור מאחר שלאור העובדה שחברת ההפקות שלו החליטה לתת לו נהג פרטי שיסיע אותו מעתה לכל מקום והופעה שבה הוא צריך להיות על מנת להמשיך לככב. עם או בלי קשר, בתקופה האחרונה גם הרבה צופים נותרו המומים מכך שהפקת התוכנית הכוכב הבא אפשרה לאיתי לוי לשפוט ולעזור ללואי עלי, שחתום אצל אייל גולן, כמו איתי לוי.

אחרי שההפקה הביאה זמרים מפורסמים ומנוסים, שלרובם יש קשר עם חלק מהשופטים, האם הגבול עבר בהתרגשות המוגזמת של איתי לוי מלואי עלי? בתעשיה מדברים על כך שלוי היה צריך לפחות לפסול את עצמו מלהצביע כבר באודישן הראשון אבל לא עשה את זה גם באודישן השני של עלי. בכל מקרה נראה שהזמר יגיע לחתונה של אייל גולן עם הנהג הפרטי החדש שלו.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן